Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 27.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The ultimate 16-core desktop CPU with 2nd gen AMD 3D V-Cache™ Technology that can do it all with incredible performance for the most demanding gamers and creators.
| Tootja | SUPERMICRO |
| Tootekood | PSE-RYZN9-9950X3D-0719 |
| EAN | 672042957514 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 9 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori mudel | 9950X3D |
| Protsessori harud | 32 |
| Protsessori vahemälu | 144 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.23 |
| Memory types supported by processor | DDR5-SDRAM |
| PCI Express slots version | 5.0 |
| Supported instruction sets | AES/AVX/AVX 2.0/AVX-512/SSE/SSE2/SSE3/SSE4.1/SSE4.2/SSSE3 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Market segment | Desktop |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor base frequency | 4.3 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001472 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.15 kg |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card base frequency | 2200 MHz |
| Maximum number of PCI Express lanes | 28 |
| Cooler included | Ei |
| Pakendi tüüp | Tray |
| ECC | Jah |
| Tootja koduleht | www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/9000-series/amd-ryzen-9-9950x3d.html |
| Mudeli number | 9950X3D |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.7 GHz |
| Maximum internal memory supported by processor | 192 GB |
| Memory clock speeds supported by processor | 3600/5600 MHz |
| Minimum operating temperature | 95 °C |
| Processor lithography | 4 nm |
| Processor Socket | Socket AM5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 170 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
