Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.99 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The NTP001 is a stratum-1 Teltonika NTP server designed for synchronizing accurate, UTC-traceable time in both public and private networks, without the need of Internet access. Utilising its GNSS capabilities, this low-cost NTP server maintains precise, UTC-traceable time. Plug-and-play functionality, a wide variety of interfaces including RS232 and RS485, and a robust security profile all make the NTP001 the perfect NTP server for your network.
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | NTP001000000 |
| EAN | 4779051843275 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | teltonika-networks.com/products/gateways/ntp001 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 82.6 x 25 x 83 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Transpordipakendi kaal | 0.19 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 3 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.6 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 10 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.106 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000318 cubm |
| Product Net Weight | 0.16 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.19 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
