Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust 71289. Toetatud paigutus: Hoonesisene, Toote värv: Valge. Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid: Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0,.... Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Traadita side tehnoloogia: Wifi, Sagedus: 2400 MHz. Maksimaalne sisendvõimsus: 3000 W. Laius: 52 mm, Sügavus: 52 mm, Kõrgus: 86 mm
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 71289 |
| EAN | 8713439712896 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.trust.com/en/product/71289-smart-wifi-socket-eu |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Töötab Google Home'iga | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| WiFi | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | 2.4 Ghz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sagedus | 2400 MHz |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 3000 W |
| Traadita side tehnoloogia | Wifi |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 14.5, iOS 15 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 83 g |
| Laius | 52 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 86x52x52mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Interoperability standard | Wi-Fi |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.075 |
| Unit Box Width | 0.075 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008611 cubm |
| Product Net Weight | 0.083 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.142 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||