Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 38.37 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Honor Magic8 Pro. Ekraani diagonaal: 17 cm (6.71"), Ekraani resolutsioon: 1256 x 2808 pikslit. Protsessori perekond: Snapdragon, Protsessori mudel: 8 Elite Gen 5. RAM-i maht: 12 GB, Sisemine mälumaht: 512 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 200 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kolmekordne kaamera (Triple camera). SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 16.0. Aku mahutavus: 6270 mAh. Toote värv: Kuld. Kaal: 219 g
| Tootja | HONOR |
| Tootekood | 5109CCPP |
| EAN | 6936520882915 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Kuld |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 17 cm (6.71") |
| Ekraani resolutsioon | 1256 x 2808 pixels |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Protsessori mudel | 8 Elite Gen 5 |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| RAM-i maht | 12 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GP/AAC/AMR/FLAC/MP3/MP4/OGG/WAV |
| Toetatud videoformaadid | 3GP, MP4 |
| .: Kaamera :. | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 200 MP |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Näotuvastus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | WCDMA |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| Bluetooth-profiilid | AAC, APTX, APTX-Adaptive, APTX-HD, APTX-LL, LC3, LDAC, LHDC, SBC |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kõrvaklappide ühenduvus | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Andurid :. | |
| GPS | Jah |
| GPS (satelliit) | Jah |
| GLONASS-süsteem | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Elektrooniline kompass | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 16.0 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 6270 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 75 mm |
| Kõrgus | 161,2 mm |
| Sügavus | 8,32 mm |
| Kaal | 219 g |
| Toote kaal | 219 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Muud näitajad | |
| Videokõne | Jah |
| RAM capacity | 12 GB |
| Portrait mode | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Image stabilizer type | Electronic Image Stabilization (EIS)/Optical Image Stabilization (OIS) |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Galileo | Jah |
| Ejection pin | Jah |
| Teise tagumise kaamera ava number | 1,6 |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Tagakaamera välk | Jah |
| HDR-toega | Jah |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 50 MP |
| Tagakaamera sensori suurus | 1/1.4" |
| Mobile network generation | 5G |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 3D-sügavusega esikaamera | Jah |
| Teise tagakaamera sensori suurus | 1/1.3" |
| Fast charging technology | SuperCharge |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | SuperCharge |
| Toote kuju | Tulp |
| Juhtmeta laadimisseade | 80 W |
| Kuvari suurim heledus (HDR) | 6000 cd/m² |
| Performance cores | 6 |
| Infrapunaandur | Jah |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Macro photography | Jah |
| Makrofotograafia | Jah |
| 5G standard | NR |
| Kaamera kõrge dünaamilise ulatuse (HDR) režiim | Jah |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Gravitatsiooniandur | Jah |
| Aegluubis režiim | Jah |
| LTE positsioneerimisprotokoll (LPP) | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.0005985 cubm |
| Product Net Weight | 0.219 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.392 kg |
| Summary | Honor Magic8 Pro. Display diagonal: 17 cm (6.71"), Display resolution: 1256 x 2808 pixels. Processor family: Snapdragon, Processor model: 8 Elite Gen 5. RAM capacity: 12 GB, Internal storage capacity: 512 GB. Rear camera resolution (numeric): 200 MP, Rear camera type: Triple camera. SIM card capability: Dual SIM. Operating system installed: Android 16.0. Battery capacity: 6270 mAh. Product colour: Gold. Weight: 219 g |
| Time lapse mode | Jah |
| Colour name | Sunrise Gold |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Face recognition | Jah |
| Front camera aperture number | 2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 90 ° |
| Rear camera aperture number | 2.6 |
| Second rear camera aperture number | 1.6 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| SIM card ejector pin | Jah |
| Slow motion mode | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 6000 cd/m² |
| Wireless charging power | 80 W |
| AI scene recognition | Jah |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Jah |
| Rear camera sensor size | 1/1.4 " |
| USB On-The-Go support | Jah |
| Gravity sensor | Jah |
| Infrared sensor | Jah |
| Third rear camera aperture number | 2 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera sensor size | 1/1.3 " |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Jah |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 122 ° |
| 3D depth front camera | Jah |
| Second rear camera pixel size (Quad Pixel technology) | 2.4 µm |
| Teise tagakaamera piksli suurus (Quad Pixel tehnoloogia) | 2,4 µm |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2 |
| AI-stseeni tajur | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Tagumise kaamera ava number | 2,6 |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 122° |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Timelapse funktsioon | Jah |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 90° |
| USB On-The-Go tugi | Jah |
| Display brightness (min) | 1 cd/m² |
| Pildistabilisaator | Jah |
| Ekraani heledus (min) | 1 cd/m² |
| Pildistabilisaatori tüüp | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rear camera type | Triple camera |
| WiFi-positsioneerimine | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Naeratuse tuvastus | Jah |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 120 fps |
| Öörežiim | Jah |
| Optiline suum | 3,7x |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Digitaalne suum | 100x |
| Resolutsioon haardekiirusel | 3840x2160@120fps |
| Ekraani heledus | 1800 cd/m² |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4,6 GHz |
| Välgu tüüp | LED |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Tagakaamera resolutsioon | 16320 x 12288 pikslit |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Esikaamera resolutsioonid | 8192 x 6144 pikslit |
| Paneeli tüüp | OLED-ekraan |
| Värvi nimi | Sunrise Gold |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.honor.com/global/phones/honor-magic8-pro/ |
| Ekraani resolutsioon. | 1256 x 2808 pikslit |
| Energiatõhususe klass | A |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.6 GHz |
| Electronic compass | Jah |
| Energy efficiency class | A |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Flash type | LED |
| GLONASS | Jah |
| Kaitseomadused | Kukkumiskindel, Tolmukindel, Pritsmekindel, Veekindel |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Güroskoop | Jah |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Panoraamrežiim | Jah |
| Lähedussensor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protection features | Drop resistant/Dustproof/Splash proof/Water resistant |
| Proximity sensor | Jah |
| Sagedusriba | Kolmeribaline |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Resolution at capture speed | 3840x2160@120fps |
| Portreerežiim | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Smile detection | Jah |
| USB connector type | USB Type-C |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | 3GP/MP4 |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| Wi-Fi positioning | Jah |
| Digital Zoom | 100 x |
| Display brightness | 1800 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Frequency Band | Tri-band |
| Front camera resolution | 8192 x 6144 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Maximum frame rate | 120 fps |
| Mudeli originaalnimi | Magic8 Pro |
| Night mode | Jah |
| Optical Zoom | 3.7 x |
| Panel Type | OLED |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution | 16320 x 12288 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||