Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | R50 PINK |
| EAN | 6931548317524 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.blackview.hk/products/item/r50 |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Pink |
| Watch case size | 44.5 mm |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.85 " |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 350 mAh |
| Ooteaeg | 600 h |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Mudeli originaalnimi | R50 |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 37 mm |
| Sügavus | 44.5 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Quality of sleep | Jah |
| Colour display | Jah |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band size | One Size |
| Weather display | Jah |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000306 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
| Summary | Blackview R50. Display diagonal: 4.7 cm (1.85"), Display technology: TFT, Touchscreen. Battery capacity: 350 mAh. Band colour: Pink, Band size: One Size |
| Buckle colour | Pink |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Call notifications | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Music control | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| SMS notifications | Jah |
| Total length (band + watch) | 250 mm |
| Band colour | Pink |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Band width | 20 mm |
| Battery life | 5 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charger | Jah |
| FM Radio | Ei |
| Shape | Rectangular |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||