Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | R30MAXBLACK |
| EAN | 6931548323174 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.blackview.hk/products/item/r30max |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Black |
| Watch case size | 46.6 mm |
| Watch case material | Plastic |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.91 " |
| Ekraani resolutsioon | 280 x 320 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 450 mAh |
| Ooteaeg | 720 h |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Mudeli originaalnimi | R30 Max |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 37.7 mm |
| Sügavus | 46.6 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Summary | Blackview R30 Max. Display diagonal: 4.85 cm (1.91"), Display technology: TFT, Display resolution: 280 x 320 pixels, Touchscreen. Battery capacity: 450 mAh. Band material: Silicone, Band colour: Black, Band size: One Size |
| Market positioning | Smartwatch |
| Colour display | Jah |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005828 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Quality of sleep | Jah |
| Buckle colour | Black |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Call notifications | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| SMS notifications | Jah |
| Blood pressure monitor | Jah |
| Band colour | Black |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Protection features | Waterproof |
| Battery life | 6 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charger | Jah |
| Charging time | 2 h |
| FM Radio | Ei |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 11.9 mm |
| Water resistance | 1 ATM |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||