Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | X20GOLD |
| EAN | 6931548318064 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.blackview.hk/products/x20-smartwatch-price?srsltid=AfmBOoqQtB81cKsBn6EO8BuymVAwGclYyXpG2JCRNLVu7N9HH94B9xeB |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Calendar |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Gold |
| Watch case size | 45.5 mm |
| Watch case material | Glass,Metal,Zinc Alloy |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.43 " |
| Ekraani resolutsioon | 466 x 466 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | Not supported |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 380 mAh |
| Ooteaeg | 480 h |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 49 g |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Weather forecast | Jah |
| Pedometer | Jah |
| Refurbished | Ei |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Call notifications | Jah |
| Activity tracker | Jah |
| Total length (band + watch) | 255 mm |
| Smart notifications | Jah |
| Music control | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.0005828 cubm |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Buckle colour | Gold |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Quality of sleep | Jah |
| Summary | Blackview X20. Display diagonal: 3.63 cm (1.43"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 466 x 466 pixels, Touchscreen. Battery capacity: 380 mAh. Weight: 49 g. Band material: Silicone, Band colour: Gold, Band size: One Size |
| Unit Calculated Weight | 0.19 kg |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Gold |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| GPS (satellite) | Ei |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Languages support | Multi |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Protection features | Splash proof,Waterproof |
| Battery life | 7 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 640 cd/m² |
| FM Radio | Ei |
| Maximum strap length | 250 mm |
| Minimum strap length | 170 mm |
| Pixel density | 326 ppi |
| Shape | Round |
| Thickness | 10.9 mm |
| Timer | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||