Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | W70PROBLACK |
| EAN | 6931548322702 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.blackview.hk/products/w70-pro-price?_pos=1&_sid=dc3cf3daa&_ss=r |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Alarm clock/Events reminder |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Black |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | 8763EWE |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 0.16 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 2.01 " |
| Ekraani resolutsioon | 280 x 320 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | Not supported |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 900 mAh |
| Ooteaeg | 2400 h |
| Funktsioonid | |
| Stress monitoring function | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 50.8 mm |
| Sügavus | 41.1 mm |
| Toote kaal | 43.9 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Magnetic Fast Charger to USB-C |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0005828 cubm |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band size | One Size |
| Processor manufacturer | Realtek |
| Pedometer | Jah |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.21 kg |
| Summary | Blackview W70 Pro. Display diagonal: 5.11 cm (2.01"), Display technology: TFT, Display resolution: 280 x 320 pixels, Touchscreen. RAM capacity: 0.16 MB, Flash memory: 0.128 GB. Battery capacity: 900 mAh. Weight: 43.9 g. Waterproof up to: 10 m, Band colour: Black, Band size: One Size |
| Quality of sleep | Jah |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Find my phone function | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Music control | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Sleep apnea detection | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Black |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Languages support | Arabic/Bulgarian/English/French/German/Hebrew/Italian/Polish/Portuguese/Russian/Spanish/Ukrainian |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Protection features | Dust resistant,Waterproof |
| Battery life | 20 day(s) |
| Battery life (max) | 480 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charging time | 2.5 h |
| Display brightness | 800 cd/m² |
| Flash Memory | 0.128 GB |
| FM Radio | Ei |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 13.5 mm |
| Timer | Jah |
| Waterproof up to | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||