Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | Z10PINK |
| EAN | 6931548318293 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.blackview.hk/products/z10-kids-watch-price?_pos=1&_sid=bfb49871f&_ss=r |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Pink |
| Watch case material | Rubber |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | 8521E |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 1000 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.83 " |
| Ekraani resolutsioon | 240 x 284 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | WCDMA |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 680 mAh |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 51.3 mm |
| Sügavus | 44.2 mm |
| Toote kaal | 55.4 g |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Smartwatch |
| Rechargeable battery | Jah |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Processor manufacturer | Unisoc |
| Unit Box Height | 0.025 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| CnCode | 91021200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.11 kg |
| SOS alert function | Jah |
| Buckle material | Metal |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Buckle colour | Silver |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Designed for children | Jah |
| Summary | Blackview Z10. Display diagonal: 4.65 cm (1.83"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 240 x 284 pixels, Touchscreen. RAM capacity: 1000 MB, Flash memory: 8 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Battery capacity: 680 mAh. Weight: 55.4 g. Waterproof up to: 1 m, Band material: Silicone, Band colour: Pink, Band size: One Size |
| Unit Calculated Volume | 0.0004037 cubm |
| Alarm clock | Jah |
| Backlight | Jah |
| Band colour | Pink |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Languages support | Multi |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Protection features | Dust resistant,Water resistant,Waterproof |
| SIM card type | NanoSIM |
| 3G bands supported | 1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/1900/2100/2600/700/800/850/900 MHz |
| Battery life | 2 day(s) |
| Battery life (max) | 48 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Flash Memory | 8 GB |
| FM Radio | Ei |
| Resolution | 176 x 144 pixels |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 15.1 mm |
| Waterproof up to | 1 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||