Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.39 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Amazfit T-rex 3 Pro. Ekraani diagonaal: 3,35 cm (1.32"), Ekraani tehnoloogia: AMOLED, Ekraani resolutsioon: 466 x 466 pikslit, Puutetundlik ekraan. RAMi maht: 64 MB, Välkmälu: 16 GB. WiFi. GPS (satelliit). Aku mahutavus: 640 mAh. Kaal: 46,8 g. Veekindel kuni: 45 m, Rihma materjal: Silikoon, Rihma värv: Must
| Tootja | HUAMI |
| Tootekood | W2548GL1N |
| EAN | 6972596109549 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.amazfit.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Unekvaliteet | Jah |
| Elektrooniline kompass | Jah |
| Güroskoop | Jah |
| Isikliku info haldur (PIM) | Kalender, Menstrual cycle |
| Isikliku info haldur (PIM) | Calendar/Menstrual cycle |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Laadimisaeg | 3 h |
| Pulsimonitor | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Välkmälu | 16 GB |
| .: Disain :. | |
| Läätsede materjal | Safiir |
| Magnetiga laadija ühendus | Jah |
| Watch case colour | Gold |
| Watch case size | 44 mm |
| Kellakorpuse mõõt | 44 mm |
| Kellakorpuse materjal | Polümeer, Titaanium |
| Watch case material | Polymer,Titanium |
| Kellakorpuse värv | Kuld |
| Rihma värv | Must |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Turu positsiooneerimine | Nutikell |
| .: Toimimine :. | |
| Kukkumise tuvastus | Ei |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 64 MB |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 32 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 3,35 cm (1.32") |
| Ekraani diagonaal | 1.32 " |
| Ekraani resolutsioon | 466 x 466 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Ekraani heledus | 3000 cd/m² |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Kuvamise tüüp | Digitaalne |
| Pikslite tihedus | 353 punkti tolli kohta |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| GPS (satelliit) | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 640 mAh |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Aku mahutavus | 640 mAh |
| .: Võimsus :. | |
| Aku eluiga (GPS režiim) | 29 h |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Aku eluiga | 19 päev(a) |
| Äratuskell | Jah |
| Kuju | Ümmargune |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Multispordi funktsioon | Jah |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Verehapniku andur | Jah |
| Nahatemperatuuri andur | Jah |
| Muusika juhtimine | Jah |
| Pandla värv | Kuld |
| Vererõhu monitor | Jah |
| Telefoni leidmise funktsioon | Jah |
| Stressimonitori funktsioon | Jah |
| Kalendri teavitused | Jah |
| Ilmateate kuvamine | Jah |
| Skin temperature sensor | Jah |
| Stress monitoring function | Jah |
| Kinnitamise tüüp | Üheharuline rihmapannal |
| Muud funktsioonid | |
| RAMi maht | 64 MB |
| Veekindel | 10 ATM |
| Navigeerimine | |
| Baromeeter | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Riba raskus | 16 g |
| Rihma laius | 2 cm |
| Toote kaal | 46,8 g |
| Toote kaal | 46.8 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 48 x 48 x 14 mm |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band material | Silicone |
| Calendar notifications | Jah |
| Weather display | Jah |
| Lens material | Sapphire |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| CnCode | 91021200 |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.001201 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.317 kg |
| Summary | Amazfit T-rex 3 Pro. Display diagonal: 3.35 cm (1.32"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 466 x 466 pixels, Touchscreen. RAM capacity: 64 MB, Flash memory: 16 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Battery capacity: 640 mAh. Weight: 46.8 g. Waterproof up to: 45 m, Band material: Silicone, Band colour: Black |
| Quality of sleep | Jah |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Buckle colour | Gold |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Music control | Jah |
| Blood pressure monitor | Jah |
| Band weight | 16 g |
| Battery life (GPS mode) | 29 h |
| Fall detection | Ei |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Black |
| Barometer | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Protection features | Water resistant |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| Band width | 20 mm |
| Battery life | 19 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charging time | 3 h |
| Display brightness | 3000 cd/m² |
| Flash Memory | 16 GB |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Pixel density | 353 ppi |
| Shape | Round |
| Water resistance | 10 ATM |
| Waterproof up to | 45 m |
| Rihma materjal | Silikoon |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||