Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 18.34 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
GARMIN COACH ADAPTIVE TRAINING PLANS
Train for an event, achieve a milestone, or improve your fitness with Garmin Coach training plans for running, triathlon, cycling or strength. Select plans adapt daily for personalized workouts based on your performance, recovery and health metrics.
TRAINING READINESS
From the moment you wake up, get a readiness score based on your sleep quality, recovery, training load and more, so you can determine whether it’s a good day to go hard — or take it easy.
TRAINING STATUS
Using indicators such as HRV status, your recent exercise history and VO2 max, get an easy insight into training effectiveness — and know whether you’re training productively, peaking or strained.
EVENING REPORT
Before you go to bed, you’ll get an evening report to better prepare for the next day with a reminder of sleep need, tomorrow’s workout, weather and events.
DAILY SUGGESTED WORKOUTS
Get running, track run and cycling workouts made specifically for you and based on your data. These recommendations vary in intensity and adapt after every workout to take into account performance and recovery.
BUILT-IN SPEAKER AND MICROPHONE
Make and take phone calls from your watch when it’s paired to your smartphone. Plus, control watch functions with voice command — or use your smartphone’s voice assistant to respond to text messages and more.
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-02971-02 |
| EAN | 753759349790 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.garmin.com/en-US/p/1464001/pn/010-02971-02/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case size | 47 mm |
| Watch case colour | Violet |
| Watch case material | Aluminium |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.4 " |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Stress monitoring function | Jah |
| Mudeli originaalnimi | Forerunner 570 |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 50 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 47 x 47 x 12.9 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Length | 0.09 |
| Distance travelled | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Call notifications | Jah |
| Buckle colour | Black |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Quality of sleep | Jah |
| Summary | Garmin Forerunner 570. Display diagonal: 3.56 cm (1.4"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 454 x 454 pixels, Touchscreen. Flash memory: 8 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Weight: 50 g. Band material: Silicone, Band colour: Violet |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007695 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Find my phone function | Jah |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Pedometer | Jah |
| Heart rate-based calorie computation | Jah |
| Recommended activity | Badminton/Basketball/Boxing/Climbing/Cycling/Hiking/Running/Skateboarding/Skiing/Swimming/Tennis/Volleyball/Walking/Yoga |
| Barometric altimeter | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Automatic pause | Jah |
| Smart wake-up | Jah |
| Virtual racer function | Jah |
| Time/distance alert | Jah |
| Pace alert | Jah |
| Hunt/fish calendar | Jah |
| Foot pod | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Virtual partner function | Jah |
| Sun & moon information | Jah |
| Race predictor | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Area calculation | Jah |
| Interval training | Jah |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Battery life (GPS mode) | 18 h |
| Workout tracking | Jah |
| Real-time guidance | Jah |
| Wrist size range | 135 - 205 mm |
| Activity tracker | Jah |
| Music control | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| ANT+ enabled | Jah |
| Market positioning | Smartwatch |
| Colour display | Jah |
| Calendar | Jah |
| Altimeter | Jah |
| Weather forecast | Jah |
| Band material | Silicone |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Violet |
| Barometer | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Heart rate monitor | Jah |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Protection features | Water resistant |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| Band width | 22 mm |
| Battery life | 10 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charger | Jah |
| Display diameter | 35.3 mm |
| Flash Memory | 8 GB |
| Shape | Round |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 5 ATM |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||