Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 18.34 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
VENU 4
A healthier lifestyle is just a smartwatch away.
SERVE LOOKS
WITH A METAL DESIGN.
LIGHT UP YOUR LIFE
BRIGHT LED FLASHLIGHT.
UNDERSTAND YOUR HEALTH LIKE NEVER BEFORE
LOG LIFESTYLE BEHAVIORS TO SEE THEIR IMPACTS.
PUSH YOUR PASSIONS
80+ SPORTS APPS, GARMIN COACH, DOWNLOADABLE WORKOUTS AND MORE.
STRETCH OUT CHARGES
UP TO 10 DAYS OF BATTERY LIFE IN SMARTWATCH MODE.
DISCOVER A HEALTHIER YOU
Purpose-built with advanced health and fitness features, the Venu 4 GPS smartwatch is your on-wrist support to help you better understand your body and make healthier decisions.
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-03013-01 |
| EAN | 753759342852 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.garmin.com/en-US/p/1613801/pn/010-03013-01/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Silver |
| Watch case size | 41 mm |
| Watch case material | Polymer,Stainless steel |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.2 " |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Skin temperature sensor | Jah |
| Stress monitoring function | Jah |
| Mudeli originaalnimi | Venu 4 |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 41 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Toote kaal | 33 g |
| Muud andmed | |
| Summary | Garmin Venu 4. Display diagonal: 3.05 cm (1.2"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 390 x 390 pixels, Touchscreen. Flash memory: 8 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Weight: 33 g. Band material: Silicone |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007671 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Unit Box Length | 0.095 |
| Unit Box Height | 0.095 |
| Quality of sleep | Jah |
| Calendar notifications | Jah |
| Barometric altimeter | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Weather forecast | Jah |
| ANT+ enabled | Jah |
| Calendar | Jah |
| Wrist size range | 110 - 175 mm |
| Smart wake-up | Jah |
| Training recommendations | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Training effect measurement | Jah |
| Sun & moon information | Jah |
| Fitness test | Jah |
| Interval training | Jah |
| Heart rate measuring | Automatic/Manual |
| Workout tracking | Jah |
| Band material | Silicone |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Activity tracker | Jah |
| SMS notifications | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Music control | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Call notifications | Jah |
| Market positioning | Smartwatch |
| Colour display | Jah |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Battery life | 10 day(s) |
| Battery life (max) | 432 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Display diameter | 30.4 mm |
| Flash Memory | 8 GB |
| FM Radio | Ei |
| Shape | Round |
| Thickness | 12 mm |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 5 ATM |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||