Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 32.83 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | MU-PD4T0G/WW |
| EAN | 8806097817857 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 4000 GB |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 1050 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Kõrgus | 57 mm |
| Toote kaal | 72 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Silver |
| Summary | Samsung MU-PD4T0G/WW. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Read speed: 1050 MB/s, Write speed: 1000 MB/s. Data transfer rate: 10 Gbit/s. Password protection. Product colour: Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.204 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00135 cubm |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Compliance certificates | BSMI/CB/CE/Federal Communications Commission (FCC)/KC/RCM/RoHS/TÜV mark/UKCA/UL/VCCI |
| Warranty period | 3 year(s) |
| CnCode | 84717098 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.125 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Password protection | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.14 Mojave/Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Son |
| Mobile operating systems supported | Android 10/Android 10.0/Android 11.0/Android 12.0/Android 13.0/Android 14.0/Android 15/Android 16/Android 5.0/Android 5.1/Android 6.0/Android 7.0/Android 7.1/Android 7.1.2/Android 8.0/Android 8.1/Android 9.0 |
| Protection features | Drop resistant |
| USB connector | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8 |
| Hardware Encryption | Jah |
| Housing material | Aluminium |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
