Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
WD Blue SN5100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 500 GB
Harness the power of AI with the WD Blue® SN5100 NVMe™ SSD.
The WD Blue® SN5100 NVMe™ SSD with PCIe® Gen 4.0 delivers read speeds up to 7,100 MB/s, 30% faster than our prior generation. Create and store more with capacities up to 4TB on M.2 2280 built with our next generation SANDISK 3D CBA NAND technology. And with SANDISK nCache 4.0, you can copy large files or project folders faster than before.
Speed up your projects
Accelerate your AI-enabled workflow and loading assets quicker with PCIe® Gen 4.0 read speeds up to 7,100 MB/s, 30% faster than our prior generation.
Create and store more
Make more room for your masterpieces with capacities from 500GB up to 4TB on M.2 2280 deploying next generation SANDISK 3D CBA NAND technology.
Work faster, wait less
Copy large files or project folders in blistering speeds thanks to our SANDISK nCache™ 4.0 technology.
Create confidently
Your new drive comes with a 5-year limited warranty, giving you peace of mind that your hard work isn’t wasted.
Free Acronis® True Image™ software
Download Acronis True Image™ for SANDISK data migration software to transfer your files to your new SSD.
Monitor your new drive
Monitor your SSD’s performance and check for updates with the downloadable SANDISK Dashboard application.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | WDS500G5B1E-00CPE0 |
| EAN | 619659225209 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| SSD series | Blue SN5100 |
| Tootja koduleht | shop.sandisk.com/products/ssd/internal-ssd/wd-blue-sn5100-nvme-ssd?sku=WDS500G5B0E-00CPE0 |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Lugemise kiirus | 6600 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 5600 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Toote kaal | 5.7 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Security algorithms | TCG Pyrite |
| SSD form factor | M.2 |
| TBW rating | 300 |
| Operating vibration | 5 G |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Non-operating vibration | 4.9 G |
| Average power consumption (read) | 3.8 W |
| Unit Box Length | 0.08 |
| Unit Box Width | 0.025 |
| Compliance certificates | BSMI/CB/CE/Federal Communications Commission (FCC)/ICES/KCC/RCM/RoHS/UKCA/UL/VCCI |
| Additional model naming | POWERED BY SANDISK |
| Units per Shipping Box | 216 |
| Unit Calculated Volume | 6.76E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.0130556 kg |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Average power consumption (write) | 3.8 W |
| Component for | PC/Laptop |
| Hardware Encryption | Jah |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 h |
| Sisemälu tüüp | QLC 3D NAND |
| Operating shock | 1500 G |
| Package depth | 21 mm |
| Package height | 126 mm |
| Package weight | 49 g |
| Package width | 101.6 mm |
| Random read (4KB) | 660000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
