Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.45 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Access Standalone
> PC + ABS, suitable for indoor and outdoor use.
> 2.4" LCD screen with a resolution of 240 × 320.
> Operating temperature: –30 °C to +65 °C (–22 °F to +149 °F).
> IP65 rated (silicone sealant is needed, see Quick Start Guide).
> Option to switch between reader and controller mode for added
> 30,000 users, 30,000 cards (13.56 MHz Mifare), 30,000 passwords, 50 admin accounts, and 150,000 records.
> Card/remote/password unlock and unlock through their combinations.
> IC card and NFC technology.
> Brand-new design with a slim, elegant structure.
> Supports access control security module expansion to avoid tampering, increasing access safety.
> Supports duress alarm, tamper alarm, intrusion alarm, door contact timeout alarm, illegal card exceeding threshold alarm, illegal password exceeding threshold alarm and external alarm.
> Supports guest users, patrol users, blocklist users, VIP users, general users, and others.
> TCP/IP and Wi-Fi communication; auto registration, P2P registration, and DHCP.
> Supports PC/mobile web clilent.
> Supports online update and USB update.
> Doorbell function.
> Audio prompts.
> Compatible with SmartPSS-AC and DSS Pro.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | ASI2201H-W |
| EAN | 6923172501950 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Access-Control--Time-Attendance/Access-Control/Standalone/Pro/ASI2201H-W |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 V DC, 1 A |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 183 × 80 × 25.5 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002537 cubm |
| Product Net Weight | 0.262 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.52 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
