Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
DIN RAIL SWITCH
TSW304 is the tiniest switch in the Teltonika Networks portfolio, made with the industrial application scenarios in mind. This ultra-small device comes with an integrated DIN rail mounting option and will easily find its place in any server cabinet. Durable design and shock-resistant casing make it perfect for even the most challenging industrial environments.
MOUNTING
Integrated DIN rail bracket and surface mounting options
COMPACT
102 x 25 x 81.5 mm
GIGABIT ETHERNET
4 x Gigabit Ethernet with speeds of up to 1000 Mbps
7-57 V
Wide range of supported power supply voltages
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | TSW304 |
| EAN | 4779051840144 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://teltonika-networks.com/products/switches/tsw304 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 9 - 40 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 0.26 W |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TSW304 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 102 mm |
| Sügavus | 81.5 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Toote kaal | 210 g |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| DC input voltage | 7 - 57 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 4 |
| 10G support | Ei |
| Jumbo frames support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u |
| Wall mountable | Jah |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.23 kg |
| Summary | Teltonika TSW304. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 8 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u. DC input voltage: 7 - 57 V. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Product colour | Black |
| DIN rail mounting | Jah |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| LED indicators | Power/Status |
| Certification | CE, REACH, RoHS, WEEE, UKCA, FCC, IC, CB, RCM |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Housing material | Aluminium |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 0.128 MB |
| Power Source | AC/DC |
| Switching capacity | 8 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||