Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.53 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | CANON |
| Tootekood | 7187C013 |
| EAN | 4549292248678 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Printimisvärvid | Black/White |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne sisemälu | 4000 MB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 1000 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Printimise tehnoloogia | |
| Page description languages | PCL 5e/PCL 6/UFRII |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| Paberikassett | |
| Paper tray media types | Coated paper/Envelopes/Heavy paper/Labels/Plain paper/Postcard/Recycled paper/Thin paper |
| Paper tray media weight | 60 - 199 g/m² |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 20 - 80 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 399 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 249 mm |
| Toote kaal | 9500 g |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Business |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Built-in processor | Jah |
| Envelopes sizes | C5/Com-10/DL/Monarch |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012/Windows Server 2012 R2/Windows Server 2016/Windows Server 2019/Windows Server 2022 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4/A5/A6 |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint/Mopria Print Service |
| Non-ISO print media sizes | Executive/Index card/Legal/Letter |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Security algorithms | 128-bit WEP/64-bit WEP/WPA2-EAP/WPA2-PSK/WPA-EAP/WPA-PSK |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Duplex printing | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power consumption (printing) | 480 W |
| Unit Box Height | 0.475 |
| Unit Box Length | 0.515 |
| Unit Box Width | 0.37 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.09051 cubm |
| Unit Calculated Weight | 11.9 kg |
| Summary | Canon LBP243dw II. Print technology: Laser. Maximum duty cycle: 900 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 36 ppm, Duplex printing. Display: LCD. Wi-Fi. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Duplex printing mode | Auto |
| Total number of input trays | 1 |
| Built-in display | Jah |
| Control type | Buttons |
| Direct printing | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra/MacOS |
| Print technology | Laser |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.29 kWh/week |
| Maximum duty cycle | 900 pages per month |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 30 % |
| Power consumption (standby) | 6 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 36 ppm |
| Recommended duty cycle | 750 - 4000 pages per month |
| Time to first page (black, normal) | 5 s |
| Warm-up time | 14 s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||