Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust 71280. Tüüp: Nutipirn, Liides: Wifi, Toote värv: Valge. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool. Laius: 37 mm, Sügavus: 37 mm, Kõrgus: 100 mm. Pakendi tüüp: Karp. Kogus pakis: 1 tk
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 71280 |
| EAN | 8713439712803 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.trust.com/en/product/71280-smart-wifi-led-candle-e14-white-colour |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | Nutipirn |
| .: Toimimine :. | |
| Värvitemperatuur (min) | 1800 K |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | Wifi |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustegur | 0,5 |
| Keskne juhtseade | |
| Wi-Fi sagedus | 2,4 GHz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Lülitumise tsüklite arv | 20000 |
| Soojenemisaeg täielikust valgusvoost 60% saavutamiseks | 1 s |
| Värvimuutev | Jah |
| Pirni tüüp | LED |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Kiirgusnurk | 180° |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| Pirni eluiga | 15000 h |
| Pirni kuju | Küünal |
| Tarviku/korgi tüüp | E14 |
| Tuhmistatav | Jah |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Lambid | |
| Värvitemperatuur (maks) | 6500 K |
| Ergonoomika | |
| Tumendamisaste | 10 - 100 protsenti |
| Sisendseade | |
| Valguse värv | Multi |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 35 g |
| Laius | 37 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 100x37x37mm |
| Sügavus | 37 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud andmed | |
| EPREL Version Number | 1 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.075 |
| Unit Box Width | 0.075 |
| EPREL Registration Number | 2398172 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2398172/fiches?language=EN |
| Interoperability standard | Wi-Fi |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008748 cubm |
| Product Net Weight | 0.077 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.087 kg |
| Energy efficiency class | F |
| Installation | E14 |
| Beam angle | 180 degrees |
| Luminous flux | 470 Lumen |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||