Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 44.29 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Kingston KSM56E46BD8KM-32HA
is a 4G x 72-bit (32GB) DDR5-5600 CL46 SDRAM (Synchronous DRAM), 2Rx8, ECC, memory module, based on twenty 2G x 8-bit FBGA components. The SPD is programmed to JEDEC standard latency DDR5-5600 timing of 46-45-45 at 1.1V. Each 288-pin DIMM uses gold contact fingers.
| Tootja | KINGSTON |
| Tootekood | KSM56E46BD8KM-32HA |
| EAN | 740617336023 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 133.35 mm |
| Kõrgus | 31.25 mm |
| Muud näitajad | |
| On-Die ECC | Jah |
| SPD profile | Jah |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Doesn't contain | Halogen |
| Sustainability compliance | Jah |
| Unit Box Height | 0.007 |
| Unit Box Length | 0.045 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Module configuration | 4096M x 72 |
| Row Precharge Time (TRP) | 16 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 4.567E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.029 kg |
| Summary | Kingston Technology KSM56E46BD8KM-32HA. Component for: Server, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 46, ECC, Product colour: Black, Green |
| Product colour | Black/Green |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Component for | Server |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| JEDEC standard | Jah |
| CAS latency | 46 |
| Tootja koduleht | https://www.kingston.com/en |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Lead Plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
