Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 65.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Kingston Technology KSM56E46BD8KM-48HM
Kingston makes it quick and easy to select compatible RAM memory for your Desktop PC, Laptop, or Server. Search by OEM brand system, OEM memory part number, or memory specifications.
| Tootja | KINGSTON |
| Tootekood | KSM56E46BD8KM-48HM |
| EAN | 740617341737 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 133.35 mm |
| Kõrgus | 31.25 mm |
| Muud näitajad | |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| SPD profile | Jah |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Doesn't contain | Halogen |
| Unit Box Height | 0.008 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| On-Die ECC | Jah |
| Row Precharge Time (TRP) | 16 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 5.76E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.029 kg |
| Summary | Kingston Technology KSM56E46BD8KM-48HM. Component for: PC/Server, Internal memory: 48 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 48 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 46 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 48 GB |
| JEDEC standard | Jah |
| CAS latency | 46 |
| Tootja koduleht | https://www.kingston.com/en/memory/search?partid=KSM56E46BD8KM-48HM |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Lead Plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 48 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
