Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 87.84 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
KINGSTON KSM56R46BD4-64MD
Kingston memory is designed, manufactured and rigorously tested to meet the exact specifications of each brand name system.
| Tootja | KINGSTON |
| Tootekood | KSM56R46BD4-64MD |
| EAN | 740617342284 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 133.35 mm |
| Kõrgus | 31.25 mm |
| Muud näitajad | |
| On-Die ECC | Jah |
| Module configuration | 8192M x 80 |
| SPD profile | Jah |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Doesn't contain | Halogen |
| Unit Box Height | 0.008 |
| Unit Box Length | 0.045 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Row Precharge Time (TRP) | 16 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 5.22E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.032 kg |
| Summary | Kingston Technology KSM56R46BD4-64MD. Component for: PC/Server, Internal memory: 64 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 64 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 46 |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 64 GB |
| JEDEC standard | Jah |
| CAS latency | 46 |
| Tootja koduleht | https://www.kingston.com/en/memory/search?partid=KSM56R46BD4-64MD |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Lead Plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
