Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.38 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
AOC G4 Q25G4SR. Ekraani diagonaal: 62,2 cm (24.5"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must, Punane
| Tootja | AOC |
| Tootekood | Q25G4SR |
| EAN | 4038986142748 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.aoc.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Crosshair |
| Maksimaalne värskendussagedus | 300 Hz |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Esiraami värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Raskemetallivaba | Hg (elavhõbe) |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must, Punane |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| AMD FreeSync värskendussageduse ulatus | 48 - 300 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| VESA Adaptive Sync support | Jah |
| VESA Adaptive Sync tugi | Jah |
| Low input lag | Jah |
| Motion blur reduction | Jah |
| Dial point | Jah |
| FPS counter | Jah |
| Madalsisendi viivitus | Jah |
| Liikumishägu vähendamine | Jah |
| Valimispunkt | Jah |
| Varjude juhtimine | Jah |
| FPS-i loendur | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Värvihaare DCI-P3 | 91,3 protsenti |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 0.3 ms |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Reageerimisaeg (MPRT) | 0,3 ms |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 114,7 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 91 protsenti |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Quad HD |
| Pikslite tihedus | 119,89 punkti tolli kohta |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani kuju | Lame |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 450 kHz |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 300 Hz |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 23 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Doesn't contain | Mercury/PVC/BFR |
| Ei sisalda | Elavhõbe, PVC/BFR |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Compliance certificates | REACH/RoHS/WEEE |
| Vastavussertifikaadid | REACH, RoHS, WEEE |
| Kaal (koos jalaga) | 4,76 kg |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| OSD-keelte arv | 19 |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 13 cm |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Tšehhi keel, Hollandi, Inglise keel, Soome, Prantsuse keel, Saksa keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Horvaatia, Poola, Portugali, Vene keel, Hispaania, Rootsi, Türgi keel, Ukraina keel |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pildi kuvamine pildis | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -3 - 21° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Pöörlemistelg | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Front bezel colour | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 560,1 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 52,2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 325,3 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,76 kg |
| Laius (koos alusega) | 560,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 207,6 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 498,9 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 139 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 690 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 139 mm |
| Pakendi kaal | 7,45 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Picture-in-Picture | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Unit Box Height | 0.415 |
| Unit Box Length | 0.687 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2244694 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2244694/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.03991 cubm |
| Product Net Weight | 4.76 kg |
| Unit Calculated Weight | 7.5 kg |
| Summary | AOC G4 Q25G4SR. Display diagonal: 62.2 cm (24.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Redwei |
| Product colour | Black,Red |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Tilt angle range | -3 - 21 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Detachable stand | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 114.7 % |
| Flicker-free technology | Jah |
| Low Blue Light technology | Jah |
| Adobe RGB coverage | 91 % |
| DCI-P3 coverage | 91.3 % |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Shadow control | Jah |
| Adjustable height (max) | 130 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 - 300 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class | F |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Jah |
| Headphone outputs | 1 |
| LED indicators | Jah |
| Number of OSD languages | 19 |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian/Czech/Dutch/English/Finnish/French/German/Italian/Japanese/Korean/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish/Swedish/Traditional Chinese/Turkish/Ukrainian |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in USB hub | Ei |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Depth (with stand) | 207.6 mm |
| Depth (without stand) | 52.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height (with stand) | 498.9 mm |
| Height (without stand) | 325.3 mm |
| Height adjustment | Jah |
| Horizontal scan range | 30 - 450 kHz |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 139 mm |
| Package height | 139 mm |
| Package weight | 7450 g |
| Package width | 690 mm |
| Panel Type | Fast IPS |
| Pivot | Jah |
| Pivot angle | -90 - 90 ° |
| Pixel density | 119.89 ppi |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Response Time | 1 ms |
| RMS rated power | 4 W |
| Swivel angle range | -30 - 30 ° |
| Vertical scan range | 48 - 300 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 4760 g |
| Weight (without stand) | 3760 g |
| Width (with stand) | 560.1 mm |
| Width (without stand) | 560.1 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||