Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.24 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X236BZSREUE |
| EAN | 8806097854715 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 6 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 257.1 mm |
| Kõrgus | 168.7 mm |
| Sügavus | 6.9 mm |
| Toote kaal | 482 g |
| Muud näitajad | |
| EPREL Registration Number | 2472977 |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Product colour | Silver |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Battery endurance per cycle | 5766 min |
| Unit Calculated Weight | 0.7 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00157 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2472977/fiches?language=EN |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| EPREL Version Number | 2 |
| Removable battery | Ei |
| CnCode | 84713000 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Mobile network generation | 5G |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Repairability Index | 2.8 |
| 5G bands supported | 1800/2100/2300/2500/2600/3500/3700/600/700/800/850/900 MHz |
| Rear camera aperture number | 2 |
| Dual SIM support | Ei |
| Battery included | Jah |
| Security update term | 30 November 2032 |
| Display glass type | Panda Glass |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Galileo | Jah |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Rear camera flash | Ei |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 77 ° |
| User interface (UI) | One UI 8 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 77 ° |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Hall sensor | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Position location | Jah |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| HD tüüp | WUXGA |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.5 GHz |
| Dolby technologies | Dolby Atmos |
| Energy efficiency class | E |
| Assisted GPS (A-GPS) | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Mobile network connection | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@30fps |
| SIM card type | NanoSIM |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Video recording | Jah |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Battery recharge time | 1.58 h |
| Continuous video playback time | 15 h |
| Digital Zoom | 4 x |
| Display brightness | 480 cd/m² |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Panel Type | LCD |
| Pixel density | 207 ppi |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| User memory | 106 GB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||