With the philips eco conscious edition toaster
Breakfast just got better
Make your toast exactly how you like it every morning. Sustainably designed with 100% Bio-based plastics² to reduce its CO2 footprint by 14%¹ during the production process, for a small step to a greener future.
¹Calculation based on the production of the same appliance using bioplastic vs 100% virgin plastic (or virgin polypropylene)
²Main body made from 100% PP plastic from certified bio-based sources, on a mass balance basis (BioPP is 94% of total plastic).
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | HD2640/10 |
| EAN | 8720389000881 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.versuni.com/products/ |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50-60 Hz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | 830 W |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220-240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 285 mm |
| Sügavus | 162 mm |
| Kõrgus | 199 mm |
| Toote kaal | 1270 g |
| Muud andmed | |
| Reheat function | Jah |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Stop/cancel button | Jah |
| Self-centering bread mechanism | Jah |
| Removable crumb tray | Jah |
| High-lift mechanism | Jah |
| Sandwich rack | Jah |
| Dust cover included | Jah |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.32 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01398 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.81 kg |
| Dangerous goods | Ei |
| Auto power off | Jah |
| Control type | Buttons,Rotary |
| Cord storage | Jah |
| Country of origin | China |
| Defrost function | Jah |
| Indication light | Ei |
| Non-slip feet | Jah |
| Cord length | 0.85 m |
| Housing material | Plastic |
| Number of slots | 2 |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 542 g |
| Package width | 322 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||