Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.77 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Small screen. Big value.
Choose quality. Get better value. Enjoy picture and sound quality that matters. With its compact screen, Dolby Audio and lightweight borderless design, this is all about European quality at a price that suit your needs.
Get a better view with HD
Clear images. Pixel Plus picture sharpness. With high resolution and defined imagery, this LED TV shows that every little detail counts.
Dolby Audio for crisp, clear sound
Listen. Hear each moment. This is crystal clear Dolby Audio. From dialogue to dance and from action movie moments to stunning nature scenes, you can experience clearer sound whether indoors, outdoors or on the go.
Small, smart and versatile
Size matters. With its small, lightweight and compact design, this smart TV is the perfect fit for any space. Blends in beautifully at home or on the go.
European values in design thinking
Finding a design that fits in perfectly with your needs can mean everything. Borderless frame. Defined stand. European know-how. This is where design, picture and sound comes together.
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | 32PHS5500/12 |
| EAN | 8718863048160 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.philips.co.uk/c-p/32PHS5500_12/led-2k-led-tv |
| .: Üldised omadused :. | |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani resolutsioon | 1280 x 720 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| HD tüüp | HD |
| HDCP | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/FLAC/MP3/WAV |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Not supported |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Philips technologies (AV/TV) | HLG |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Transpordipakendi kaal | 4.7399997711 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 48 cm |
| Transpordipakendi laius | 11 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 79 cm |
| Muud andmed | |
| EPREL Version Number | 1 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.79 |
| Unit Box Height | 0.48 |
| Stand width | 633 mm |
| Subtitle formats supported | ASS/SMI/SRT/SSA/SUB/TXT |
| Display refresh rates supported | 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Teletext standards | Hyper-text |
| Signal strength indication | Jah |
| Picture mute (for radio) | Jah |
| Desktop stand | Jah |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Unit Calculated Weight | 4.74 kg |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| HDCP version | 2.3 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Remote control included | Jah |
| Product colour | Black |
| EPREL Registration Number | 2302419 |
| Product Net Weight | 3.31 kg |
| Stand type | Legs stand |
| Unit Calculated Volume | 0.04171 cubm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2302419/fiches?language=EN |
| Audio decoders | Dolby Audio |
| Common interface (CI) | Ei |
| Common interface Plus (CI+) | Ei |
| Control type | Remote |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2/DVB-T2 HD |
| ECO mode | Jah |
| Energy efficiency class | E |
| Image formats supported | BMP/GIF/HEIF/JPEG/PNG |
| Internet TV | Ei |
| Noise reduction | Ei |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| Picture processing technology | Philips Pixel Plus HD |
| Screen shape | Flat |
| Sleep timer | Jah |
| Smart TV | Ei |
| Subtitles function | Jah |
| Supported graphics resolutions | 1366 x 768/1920 x 1080 (HD 1080)/640 x 480 (VGA) |
| Supported video modes | 1080p/576p/720p |
| Teletext function | Jah |
| Tuner type | Digital |
| VESA mounting | Jah |
| Video formats supported | AV1/AVC/AVI/H.264/HEVC/HEVC/H.265/MKV/MPEG1/MPEG2/MPEG4/VP9 |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Depth (without stand) | 69 mm |
| Height (with stand) | 447 mm |
| Height (without stand) | 428 mm |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 114 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 4480 g |
| Package width | 790 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 12 W |
| Teletext | 1000 pages |
| Weight (with stand) | 3310 g |
| Weight (without stand) | 3250 g |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Width (without stand) | 716 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||