Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.18 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TCL 32V4C. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, HD tüüp: HD, Ekraani tehnoloogia: QLED, Ekraani kuju: Lame, LED tagantvalguse tüüp: Direct-LED. Nutiteleri funktsioon. Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia: PPI (Picture Performance Index) 600, Kontrastsustase (tüüpiline): 3000:1, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | TCL |
| Tootekood | 32V4C |
| EAN | 5901292526764 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| 4K suurendus | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Pilditöötlustehnoloogia | TCL IPQ 2.0 Engine |
| Subtiitrifunktsioon | Jah |
| Teleteksti funktsioon | Jah |
| USB-salvestamine | Ei |
| Välisvalgustus | Ei |
| .: Disain :. | |
| Rollable display | Ei |
| Kokkurullitav ekraan | Ei |
| Introduction year | 2025 |
| Kasutuselevõtu aasta | 2025 |
| Värvi nimi | Black |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Töötab rakendusega Apple Siri | Ei |
| Calman Ready | Ei |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Oma värskendussagedus | 60 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 4 |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm (32") |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| HD tüüp | HD |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Ekraani kuju | Lame |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | PPI (Picture Performance Index) 600 |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1366 x 768 |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| .: Audio :. | |
| Audio dekoodrid | Dolby Audio |
| Toetatud audioformaadid | MP3, WMA |
| Toetatud audioformaadid | MP3/WMA |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Veebilehitseja | Jah |
| Web browser | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 0 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ei |
| Common Interface Plus (CI+) versioon | 1.4 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) väljund | 0 |
| Digitaalne audio koaksiaalväljund | 0 |
| Audio (v, p) väljund | 0 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| DVI-port | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| PC-sisend (D-Sub) | Ei |
| RF-portide arv | 1 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| Ühtne liides (CI) | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 11,0 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android TV |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 27 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 50 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Sisendid | |
| Digitaalne audio koaksiaalsisend | 0 |
| Pildisensor | |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaubaaluste netosügavus | 117,5 cm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Kaubaaluste netolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 94,6 kg |
| Aluse sügavus | 18 cm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,19 kg |
| Google'i rakendused | Google Cast, Google Duo, Google Photos, Google Play Music, Google Play Movies, Google Play, YouTube |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Tuunerite arv | 1 tuuner(id) |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Works with Samsung Bixby | Ei |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Ei |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Unetaimer | Jah |
| Programmeerimise aeg | 8 päev(a) |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| RMS-nimivõimsus | 16 W |
| Nutiteler | |
| Ajanihe | Ei |
| Apple HomeKit support | Ei |
| Spordiäpid | BBC Sports |
| Apple HomeKit tugi | Ei |
| Muusikaäpid | Deezer, Spotify, Tidal, YouTube Music, TuneIn |
| Ekraanipeegeldus | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Videoäpid | Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Pildi kuvamine pildis | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | 32V4C |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 18 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 117,5 cm |
| Aluse netokaal | 94,6 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 800 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 122 mm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 520 mm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,42 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikaat | Jah |
| Aluse laius | 68,3 cm |
| Päritoluriik | Poola |
| Pildi kvaliteet | |
| Toetatud pildivormingud | BMP, HEIF, JPG, PNG |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Aku kaal | 15 g |
| Laius (ilma aluseta) | 715 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 75 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 422 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,15 kg |
| Laius (koos alusega) | 715 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 180 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 465 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas Smart Remote | Jah |
| Teleriraam lisatud | Ei |
| Reguleeritav kapi statiiv | Ei |
| E-manual | Jah |
| E-manual | Jah |
| Töölaua alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaasas ribakõlar | Ei |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 122 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 800 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 520 mm |
| Pakendi kaal | 4,86 kg |
| Transpordipakendi kaal | 4.8600001335 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 51 cm |
| Transpordipakendi laius | 11.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 79 cm |
| Muud andmed | |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Desktop stand | Jah |
| Video apps | Amazon Prime Video/Apple TV/Disney+/Google TV/HBO/HBO Max/Netflix/Paramount+/PLEX/Twitch/YouTube/Youtube TV |
| Google applications | Google Cast/Google Duo/Google Photos/Google Play/Google Play Movies/Google Play Music/YouTube |
| Picture-in-Picture | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Screen mirroring | Jah |
| Number of tuners | 1 tuner(s) |
| Unit Box Height | 0.51 |
| Unit Box Length | 0.79 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2179929 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2179929/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.04633 cubm |
| Product Net Weight | 3.19 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.86 kg |
| Product colour | Black |
| Master (outer) case gross weight | 4420 g |
| Master (outer) case height | 520 mm |
| Master (outer) case length | 122 mm |
| Master (outer) case width | 800 mm |
| Colour name | Black |
| Manual languages | ALB/Bulgarian/Croatian/Czech/Danish/Dutch/English/Estonian/Finnish/French/German/Greek/Hungarian/Italian/Latvian/Lithuanian/MAC/Norwegian/Polish/Portuguese/Romanian/Russian/SER/Slovak/Slovenian/Spanish/Swedish/Turkish/Ukrainian |
| Products per pallet | 18 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Works with Apple Siri | Ei |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Pallet gross height | 1175 mm |
| Pallet gross length | 800 mm |
| Pallet gross weight | 94560 g |
| Pallet gross width | 1200 mm |
| Music apps | Deezer/Spotify/Tidal/TuneIn/YouTube Music |
| Stand depth | 180 mm |
| Stand width | 683 mm |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Soundbar included | Ei |
| 4K Ultra HD upscaling | Ei |
| Ambient lighting | Ei |
| Smart Remote included | Jah |
| TV frame included | Ei |
| Pallet net height | 1175 mm |
| Pallet net length | 800 mm |
| Pallet net weight | 94560 g |
| Pallet net width | 1200 mm |
| Audio decoders | Dolby Audio |
| Common interface (CI) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Country of origin | Poland |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) certified | Jah |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 |
| DVI port | Ei |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | F |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| Image formats supported | BMP/HEIF/JPG/PNG |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Motion interpolation technology | PPI (Picture Performance Index) 600 |
| Operating system version | 11.0 |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| Picture processing technology | TCL IPQ 2.0 Engine |
| RF ports quantity | 1 |
| Screen shape | Flat |
| Sleep timer | Jah |
| Smart TV | Jah |
| Subtitles function | Jah |
| Supported graphics resolutions | 1366 x 768 |
| Teletext function | Jah |
| Timeshift | Ei |
| Tuner type | Analog & digital |
| USB recording | Ei |
| VESA mounting | Jah |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| Battery weight | 15 g |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Depth (without stand) | 75 mm |
| Height (with stand) | 465 mm |
| Height (without stand) | 422 mm |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 122 mm |
| Package height | 520 mm |
| Package weight | 4.86 kg |
| Package width | 800 mm |
| Programming period | 8 day(s) |
| RMS rated power | 16 W |
| Weight (with stand) | 3190 g |
| Weight (without stand) | 3150 g |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Width (without stand) | 715 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||