Small. Smart. Utterly versatile.
Think compact. Pick a price to fit your needs. Let Titan OS help you find all the things you love to watch in Full HD, and fast. With clear, crisp sound, pixel-sharp images and seamless voice control, sit back, relax and enjoy the ride.
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | 24PHS6000/12 |
| EAN | 8718863045961 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.philips.co.uk/c-p/24PHS6000_12/led-2k-led-tv#see-all-benefits |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pixels |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60 cm |
| HD tüüp | HD |
| HDCP | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/FLAC/MP3/WAV |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Titan OS |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Philips technologies (AV/TV) | Amazon Alexa Built-in |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Transpordipakendi kaal | 3.55999994277954 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 40 cm |
| Transpordipakendi laius | 12.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 61 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0305 cubm |
| Desktop stand | Jah |
| Video apps | Amazon Prime Video/BBC iPlayer/Disney+/HBO/Netflix/YouTube |
| Subtitle formats supported | ASS/SMI/SRT/SSA/SUB/TXT |
| Unit Box Height | 0.4 |
| Unit Box Length | 0.61 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2229814 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2229814/fiches?language=EN |
| Product Net Weight | 2.6 kg |
| Product colour | Black |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Stand colour | Black |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Stand type | Legs stand |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| HDCP version | 2.3 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Remote control included | Jah |
| Unit Calculated Weight | 3.56 kg |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2/DVB-T2 HD |
| ECO mode | Jah |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | E |
| Image formats supported | BMP/GIF/HEIF/JPEG/PNG |
| Screen shape | Flat |
| Sleep timer | Jah |
| Smart TV | Jah |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080)/640 x 480 (VGA) |
| Supported video modes | 576p/720p |
| Teletext function | Jah |
| Tuner type | Digital |
| VESA mounting | Jah |
| Video formats supported | AV1/AVI/H.264/HEVC/HEVC/H.265/MKV/MPEG1/MPEG2/MPEG4/VP9 |
| Depth (with stand) | 167 mm |
| Depth (without stand) | 75 mm |
| Height (with stand) | 360 mm |
| Height (without stand) | 339 mm |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 123 mm |
| Package height | 397 mm |
| Package weight | 3300 g |
| Package width | 611 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 6 W |
| Teletext | 1000 pages |
| Weight (with stand) | 2600 g |
| Weight (without stand) | 2550 g |
| Width (with stand) | 549 mm |
| Width (without stand) | 549 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||