Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 19.74 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Hisense 65U7Q. Ekraani diagonaal: 165,1 cm (65"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: ULED, Ekraani kuju: Lame, LED tagantvalguse tüüp: Mini LED. Nutiteleri funktsioon. Ekraani heledus: 500 cd/m², Kontrastsustase (tüüpiline): 2000:1, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | Hisense |
| Tootekood | 65U7Q |
| EAN | 6942351421179 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Disain :. | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Variable Refresh Rate (VRR) |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Muutuv värskendussagedus (VRR) |
| Backlight dimming technology | Local Dimming |
| Taustavalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| Ekraan | |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 165,1 cm (65") |
| Ekraani diagonaal | 65 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani tehnoloogia | ULED |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | ULED |
| .: Audio :. | |
| Ekvalaiser | Jah |
| Audio dekoodrid | DTS Virtual:X, Dolby Atmos |
| Toetatud audioformaadid | AAC, FLAC, MP3, MPEG, OPUS, WAV, WMA |
| Toetatud audioformaadid | AAC/FLAC/MP3/MPEG/OPUS/WAV/WMA |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Common Interface Plus (CI+) versioon | 2.0 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | U9 |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 240 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 84 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 180 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 84 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 180 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Hisense‘i tehnoloogiad (AV/TV) | Dolby Vision™ IQ, Quantum Dot Colour |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Aluse sügavus | 32,6 cm |
| Kontrastisuhe | 2000:1 |
| LED tagantvalguse tüüp | Mini LED |
| Mängurežiim | Jah |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Tuunerite arv | 2 tuuner(id) |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud bassikõlar | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 30 W |
| Nutiteler | |
| Ajanihe | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon | 2.0.4 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Hübriidtelevisioon (HbbTV) | Jah |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Aluse värv | Must |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlarite RMS-võimsus | 20 W |
| Muud funktsioonid | |
| Aluse laius | 40,1 cm |
| Pildi kvaliteet | |
| Toetatud pildivormingud | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Video | |
| Toetatud videoformaadid | AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG, TS, WEBM, WMV |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 1446 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 75 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 837 mm |
| Laius (koos alusega) | 1446 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 326 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 896 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Jala tüüp | Kesktugi |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1649 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 1057 mm |
| Pakendi kaal | 27,6 kg |
| Transpordipakendi kaal | 27.6000003814697 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 105 cm |
| Transpordipakendi laius | 16 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 165 cm |
| Muud andmed | |
| Equalizer | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Unit Box Height | 1.05 |
| Unit Box Length | 1.65 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2221406 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2221406/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.2772 cubm |
| Product Net Weight | 20.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 27.6 kg |
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 400 x 400 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Stand type | Center stand |
| Stand colour | Black |
| Stand depth | 326 mm |
| Stand width | 401 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Audio decoders | Dolby Atmos/DTS Virtual:X |
| Built-in subwoofer | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Energy efficiency class | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Image formats supported | BMP/GIF/JPEG/PNG |
| LED backlighting type | Mini LED |
| Operating system version | U9 |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Jah |
| Timeshift | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Video formats supported | AVC/AVI/FLV/HEVC/MKV/MOV/MP4/MPEG/TS/WEBM/WMV |
| Depth (with stand) | 326 mm |
| Depth (without stand) | 75 mm |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Height (with stand) | 896 mm |
| Height (without stand) | 837 mm |
| Housing material | Plastic |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 1057 mm |
| Package weight | 27600 g |
| Package width | 1649 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 30 W |
| Subwoofer RMS power | 20 W |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Width (with stand) | 1446 mm |
| Width (without stand) | 1446 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||