Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | Hisense |
| Tootekood | 55U7Q PRO |
| EAN | 6942351417189 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision IQ/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Variable Refresh Rate (VRR) |
| Backlight dimming technology | Local Dimming |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 55 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | ULED |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/FLAC/MP3/MPEG/OPUS/WAV/WMA |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| HDMI-portide arv | 4 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 180 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 165 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 2000:1 |
| Nutiteler | |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Transpordipakendi kaal | 20 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 87 cm |
| Transpordipakendi laius | 15 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 139 cm |
| Muud andmed | |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2221464/fiches?language=EN |
| Equalizer | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Unit Box Height | 0.87 |
| Unit Box Length | 1.39 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2221464 |
| Unit Calculated Volume | 0.1814 cubm |
| Product Net Weight | 15 kg |
| Unit Calculated Weight | 20 kg |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Stand width | 400 mm |
| Panel mounting interface | 400 x 200 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Stand type | Center stand |
| Stand colour | Black |
| Stand depth | 288 mm |
| Product colour | Black |
| Audio decoders | Dolby Atmos/DTS Virtual:X |
| Built-in subwoofer | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Energy efficiency class | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Image formats supported | BMP/GIF/JPEG/PNG |
| LED backlighting type | Mini LED PRO |
| Operating system version | U9 |
| Screen shape | Flat |
| Smart modes | Dolby Vision/Filmmaker |
| Smart TV | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Video formats supported | AVC/AVI/FLV/HEVC/MKV/MOV/MP4/MPEG/TS/WEBM/WMV |
| Depth (with stand) | 288 mm |
| Depth (without stand) | 77 mm |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Height (with stand) | 773 mm |
| Height (without stand) | 713 mm |
| Housing material | Plastic |
| Number of speakers | 4 |
| Package depth | 152 mm |
| Package height | 874 mm |
| Package weight | 20000 g |
| Package width | 1387 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 6 ms |
| RMS rated power | 20 W |
| Subwoofer RMS power | 20 W |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Width (with stand) | 1226 mm |
| Width (without stand) | 1226 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||