Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 64.41 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Samsung S85F QE83S85FAE. Ekraani diagonaal: 2,11 m (83"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Ekraani kuju: Lame. Nutiteleri funktsioon. Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia: Motion Xcelerator, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-CS2, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | QE83S85FAEXXH |
| EAN | 8806095994574 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| Pilditöötlustehnoloogia | NQ4 AI Gen 2 Processor, Samsung Real Depth Enhancer |
| .: Disain :. | |
| Bezel type | 4 Bezel-less |
| Raami liik | 4 raamita |
| Peenike seinakinnituse tugi | Jah |
| Värvi nimi | Graphite Black |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode/High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)/High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| TV key support | Jah |
| Eco sensor | Jah |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Teleri klahvide tugi | Jah |
| Ökoandur | Jah |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Dynamic Black EQ,Game Bar,Game Motion Plus,Gaming Hub,HGiG,Mini Map Zoom,Super Ultra Wide Game View,Surround Sound,Variable Refresh Rate (VRR) |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Puudutage vaadet | Jah |
| Rakenduse SmartThings tugi | Jah |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Dynamic Black EQ, Mänguriba, Game Motion Plus, Mängukeskus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound, Muutuv värskendussagedus (VRR) |
| AI Upscale | Jah |
| Mitmevaateline | Jah |
| AI-parendamine | Jah |
| Helipeegeldus | Jah |
| SmartThings app support | Jah |
| Tap view | Jah |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 100 Hz |
| Oma värskendussagedus | 100 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 2,11 m (83") |
| Ekraani diagonaal | 83 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 209 cm |
| Ekraani tehnoloogia | OLED-ekraan |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Toetatud pildi värskendussagedused | 120 Hz |
| Ekraani kuju | Lame |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| .: Audio :. | |
| Adaptive sound | Jah |
| Audio pre-selection descriptor | Jah |
| Heli eelvaliku kirjeldaja | Jah |
| Kohanduv heli | Jah |
| Audio dekoodrid | Dolby Atmos |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Veebilehitseja | Jah |
| Web browser | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Common Interface Plus (CI+) versioon | 1.4 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Olmeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| RF-portide arv | 2 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| Ühtne liides (CI) | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Energiasäästurežiim | Jah |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 490 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 146 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 146 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 239 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 146 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 239 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Aluse sügavus | 34,9 cm |
| Kaal (koos jalaga) | 33,9 kg |
| Mängurežiim | Jah |
| Pildiprotsessor | NQ4 AI Gen2 |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Tuunerite arv | 2 tuuner(id) |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-CS2, DVB-T2 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Works with Samsung Bixby | Jah |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Jah |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Ökorežiim | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| OSD-keelte arv | 27 |
| Multimeedia | |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Nutiteler | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon | 2.0.3 |
| Sound mirroring | Jah |
| Universaalne juhend | Jah |
| TV algatab peegeldamise | Jah |
| Far-field häälsuhtlus | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Hübriidtelevisioon (HbbTV) | Jah |
| Internetitelevisioon | Jah |
| Videoäpid | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Joyn, NOW TV, Netflix, Rakuten TV, Samsung TV Plus, YouTube, Youtube TV |
| Ergonoomika | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Multi |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 300 mm |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| Aluse värv | Must |
| Mudeli originaalnimi | QE83S85FAE |
| Muud funktsioonid | |
| Aluse laius | 125,4 cm |
| Multi View | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 1849 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 34,9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1059 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 32,9 kg |
| Laius (koos alusega) | 1849 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 348,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 1129,5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Jala tüüp | Jalatugi |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 183 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 2022 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 1200 mm |
| Pakendi kaal | 45,3 kg |
| Transpordipakendi kaal | 45.2999992370605 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 119.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 18.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 201 cm |
| Muud andmed | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Video apps | Amazon Prime Video/Apple TV/Disney+/Joyn/Netflix/NOW TV/Rakuten TV/Samsung TV Plus/YouTube/Youtube TV |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Display refresh rates supported | 120 Hz |
| Unit Box Height | 1.195 |
| Unit Box Length | 2.01 |
| Unit Box Width | 0.185 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2205083 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2205083/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.4444 cubm |
| Product Net Weight | 33.9 kg |
| Unit Calculated Weight | 45.3 kg |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| Colour name | Graphite Black |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Panel mounting interface | 400 x 300 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Stand type | Legs stand |
| Far-field voice interaction | Jah |
| Universal guide | Jah |
| Stand colour | Black |
| Stand depth | 348.7 mm |
| Stand width | 1254 mm |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Picture processor | NQ4 AI Gen2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| TV initiate mirroring | Jah |
| Slim fit wall mount support | Jah |
| Samsung technologies (AV/TV) | /4K AI Upscaling/Active Voice Amplifier Pro/Adaptive Sound Pro/AI Auto Game Mode/Auto HDR Remastering/Built-in SmartThings Hub/Motion Xcelerator 120Hz/Object Tracking Sound/Object Tracking Sound Lite/OLED HDR/Q-Symphony/Real Depth Enhancer/Samsung TV Plus |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Auto power off | Jah |
| Common interface (CI) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-CS2/DVB-T2 |
| ECO mode | Jah |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | F |
| Energy saving mode | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| Internet TV | Jah |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Number of OSD languages | 27 |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| On Screen Display (OSD) languages | Multi |
| Picture processing technology | NQ4 AI Gen 2 Processor/Samsung Real Depth Enhancer |
| Remote control type | TM2360E |
| RF ports quantity | 2 |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Depth (with stand) | 348.7 mm |
| Depth (without stand) | 34.9 mm |
| Height (with stand) | 1129.5 mm |
| Height (without stand) | 1059 mm |
| Package depth | 183 mm |
| Package height | 1200 mm |
| Package weight | 45300 g |
| Package width | 2022 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 20 W |
| Weight (with stand) | 33900 g |
| Weight (without stand) | 32900 g |
| Width (with stand) | 1849 mm |
| Width (without stand) | 1849 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||