Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 92.76 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Hisense 100U8Q. Ekraani diagonaal: 2,54 m (100"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: ULED, Ekraani kuju: Lame, LED tagantvalguse tüüp: Mini LED. Nutiteleri funktsioon. Reaktsiooniaeg: 6 ms, Kontrastsustase (tüüpiline): 5000:1, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must, Hall
| Tootja | Hisense |
| Tootekood | 100U8Q |
| EAN | 6942351419787 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 4.1.2 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 4.1.2 channels |
| Isehäälestuv | Jah |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Teleteksti funktsioon | Jah |
| Vanemlik kontroll | Jah |
| .: Disain :. | |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Roostevaba teras |
| Toote värv | Must, Hall |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/Dolby Vision IQ/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Bar,Variable Refresh Rate (VRR) |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium Pro |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Mänguriba, Muutuv värskendussagedus (VRR) |
| AI Upscale | Jah |
| AI-parendamine | Jah |
| Backlight dimming technology | Local Dimming |
| Taustavalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 165 Hz |
| Oma värskendussagedus | 165 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 4 |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 2,54 m (100") |
| Ekraani diagonaal | 100 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 253 cm |
| Ekraani tehnoloogia | ULED |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 5000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | ULED |
| .: Audio :. | |
| Ekvalaiser | Jah |
| Müravähendus | Jah |
| Audio dekoodrid | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby MS12, IMAX Enhanced |
| .: Võrgustumine :. | |
| Veebilehitseja | Jah |
| Web browser | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Common Interface Plus (CI+) versioon | 2.0 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| PC-sisend (D-Sub) | Ei |
| RF-portide arv | 2 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | U9 |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 530 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 127 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 380 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 127 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 380 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Hisense‘i tehnoloogiad (AV/TV) | 4K AI Upscaler, Dolby Atmos®, Dolby Vision™, Hi-View Engine, IMAX Enhanced, MEMC (Motion Estimation Motion Compensation), Quantum Dot Colour |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Aluse sügavus | 50 cm |
| Kaal (koos jalaga) | 73,2 kg |
| Kontrastisuhe | 5000:1 |
| LED tagantvalguse tüüp | Mini LED |
| Mängurežiim | Jah |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Nutirežiimid | Filmmaker, IMAX Enhanced |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud bassikõlar | Jah |
| Kõlarite arv | 7 |
| RMS-nimivõimsus | 70 W |
| Nutiteler | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon | 2.0.4 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Hübriidtelevisioon (HbbTV) | Jah |
| Internetitelevisioon | Jah |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 1000 x 600 mm |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Aluse värv | Must |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlarite RMS-võimsus | 30 W |
| Muud funktsioonid | |
| Aluse laius | 167 cm |
| Video | |
| Toetatud videoformaadid | AV1, H.264, HEVC, MPEG2, MPEG4, SHVC, VP9 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 2239 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 43 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1281 mm |
| Laius (koos alusega) | 2239 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 500 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 1332 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Töölaua alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 2398 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 1490 mm |
| Pakendi kaal | 94 kg |
| Transpordipakendi kaal | 94 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 149 cm |
| Transpordipakendi laius | 21.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 239 cm |
| Muud andmed | |
| Equalizer | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Desktop stand | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Parental control | Jah |
| Unit Box Height | 1.49 |
| Unit Box Length | 2.39 |
| Unit Box Width | 0.215 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2378016 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2378016/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.7656 cubm |
| Product Net Weight | 73.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 94 kg |
| Product colour | Black,Grey |
| Remote control included | Jah |
| Panel mounting interface | 1000 x 600 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Stand colour | Black |
| Stand depth | 500 mm |
| Stand width | 1670 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Audio decoders | Dolby Atmos/Dolby MS12/DTS:X/IMAX Enhanced |
| Built-in subwoofer | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T2 |
| Energy efficiency class | D |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Internet TV | Jah |
| LED backlighting type | Mini LED |
| Noise reduction | Jah |
| Operating system version | U9 |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| Plug and Play | Jah |
| RF ports quantity | 2 |
| Screen shape | Flat |
| Smart modes | Filmmaker/IMAX Enhanced |
| Smart TV | Jah |
| Teletext function | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Video formats supported | AV1/H.264/HEVC/MPEG2/MPEG4/SHVC/VP9 |
| Depth (with stand) | 500 mm |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Height (with stand) | 1332 mm |
| Height (without stand) | 1281 mm |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Stainless steel |
| Number of speakers | 7 |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 1490 mm |
| Package weight | 94000 g |
| Package width | 2398 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 6 ms |
| RMS rated power | 70 W |
| Subwoofer RMS power | 30 W |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 73200 g |
| Width (with stand) | 2239 mm |
| Width (without stand) | 2239 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||