Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.75 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
CAC-2580 USB-C® AOC Cable 8K60Hz 10Gbps 60W 15m / 49.21ft
The Club 3D CAC-2580 is the first full-featured USB-C® cable on the market that is 15 metres long. It supports video, data and power. It gives you freedom to connect devices across rooms or workspaces without losing performance. This is all possible thanks to the use of fiber optics.
• EXCEPTIONAL LENGTH: First 15 meters USB-C® cable on the market with high specifications.
• FULL-FEATURE USB-C®: One cable to cover all needs: video, data and power.
• OPTICAL TECHNOLOGY: Utilizes hybrid fiber optics and copper wiring for reliable long-distance signal transmission without degradation.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-2580 |
| EAN | 8719214473662 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.club-3d.com/shop/cac-2580-1825#attr=1955,1956,2447,2856,2494,1957,2446,1960,1961,2692,1958,1959 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 15m |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 15 m |
| Muud andmed | |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002257 cubm |
| Product Net Weight | 0.795 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.84 kg |
| Connectors | USB-C / USB-C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
