Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.53 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The drive that works as hard as you do.
Custom built for intense file storage and transfers, the SanDisk Extreme PRO® Flash Drive with USB-A delivers solid performance so you can set your own work pace. This over-achiever boasts rapid read speeds up to 1,000MB/s and write speeds up to 900MB/s. With USB 3.2 Gen 2 speeds, you can transfer 200x faster than standard USB 2.0 drives. For professionals on-the-go with demanding workflows, match your sleek style with a premium metal design and convenient keyring hole to clip your favorite bag or briefcase.
Move Huge Files Fast
Up to 1,000MB/s read and 900MB/s write speeds2 allow for quick transfers up to 200x faster than standard USB 2.0 drives, giving you precious time back even when moving hefty files.
Expand your Digital World
Quickly increase your computer’s storage capacity up to 2TB and make storage worries a thing of the past. Even when loaded with massive amounts of data, you can easily move this drive between devices.
Premium Metal Design
Designed with performance and style in mind – built with a premium metal design and a keyring hole for easy portability for the on-the-go working professional.
Effortlessly Restore Deleted Files
Accidentally deleted important files? Help to recover them with the included RescuePRO® Deluxe data recovery software.
Seamless Sharing
Easily back up your photos, videos, and important files to your USB Type-A computer so you can get them where they need to go — fast.
Help Protect your Files
Your drive's password protection includes 128-bit AES encryption, because your data is valuable.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ820-1T00-G46 |
| EAN | 619659202828 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 1000 GB |
| Lugemise kiirus | 1000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 900 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 69 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Toote kaal | 26 g |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black |
| Summary | SanDisk Extreme PRO USB-A. Capacity: 1 TB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Read speed: 1000 MB/s, Write speed: 900 MB/s. Form factor: Capless. Weight: 26 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.0552 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0002675 cubm |
| Units per Shipping Box | 25 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tootja koduleht | https://shop.sandisk.com/en-ap/products/usb-flash-drives/sandisk-extreme-pro-flash-drive-usb-a?sku=SDCZ820-512G-G46 |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SDCZ820-1T00-G46 |
| Package depth | 13.6 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
