Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
HMC-WL9 USB-C 10Gbps Wireless Charging 9in1 hub
| Tootja | AXAGON |
| Tootekood | HMC-WL9 |
| EAN | 8595247908735 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.axagon.eu/en/products/hmc-wl9 |
| Seadme tüüp | USB Hub |
| Muud näitajad | |
| USB 3.2 | 3 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002665 cubm |
| Product Net Weight | 0.44 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.83 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 84 × 84 × 140 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Mudel | HMC-WL9 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
