Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Dreame L10s Pro Gen3.
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLL42SDA G3 |
| EAN | 6978515253720 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | global.dreametech.com |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | L10s Pro Gen3 |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Unit Box Width | 0.4 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0252 cubm |
| Unit Calculated Weight | 5.91 kg |
| Product colour | White |
| Dimensions (LxWxH) | 350 x 350 x 97mm mm |
| Dust capacity | 0.47 L |
| Suction power | 13000 Pa |
| Water tank capacity | 0.3 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
