Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 33.24 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ROBOROCK |
| Tootekood | QC2F02-00 |
| EAN | 6936905904799 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://global.roborock.com/pages/roborock-qrevo-curv-2-flow |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 65 dB |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 60 Hz |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 120 V |
| Mudeli originaalnimi | Qrevo Curv 2 Flow |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 119 mm |
| Toote kaal | 4600 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Base station weight | 9600 g |
| Power cord included | Jah |
| Remotely operated | Jah |
| Unit Box Height | 0.53 |
| Unit Box Length | 0.57 |
| Unit Box Width | 0.52 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1571 cubm |
| Unit Calculated Weight | 19.1 kg |
| Units per Pallet | 12 |
| Product colour | White |
| Base station dimensions (W x D x H) | 450 x 450 x 450 mm |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Liftable mop | Jah |
| Hair Detangling technology | Jah |
| Apps functions | Quick mapping |
| Self-emptying dust container | Jah |
| Obstacle detection | Jah |
| Wet mopping | Jah |
| Base station functions | Charging |
| Cloud-managed | Jah |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.325 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Easy to clean | Jah |
| Floor surfaces supported | Carpet/Hard floor |
| HEPA filtration system | Jah |
| Navigation type | LiDAR |
| Stairs detection | Jah |
| Vacuum cleaner programs | Auto |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Diameter | 353 mm |
| Package depth | 507 mm |
| Package height | 522 mm |
| Package weight | 17900 g |
| Package width | 569 mm |
| Runtime | 240 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 20000 Pa |
| Voice control | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||