Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 36.57 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ROBOROCK |
| Tootekood | QE2P02-00 |
| EAN | 6936905905000 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://global.roborock.com/pages/roborock-qrevo-edge-2-pro |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 63 dB |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | Qrevo Edge 2 Pro |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 352 mm |
| Kõrgus | 79.8 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Power cord included | Jah |
| Threshold climbing (max) | 40 mm |
| Unit Box Height | 0.43 |
| Unit Box Length | 0.56 |
| Unit Box Width | 0.46 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1108 cubm |
| Unit Calculated Weight | 21.1 kg |
| Units per Pallet | 18 |
| Base station dimensions (W x D x H) | 381 x 475 x 488 mm |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Wet mopping | Jah |
| Obstacle detection | Jah |
| Edge recognition | Jah |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning cloth | Jah |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Jah |
| Integrated sensors | Camera/Laser |
| Navigation type | LiDAR,Laser Distance Sensor (LDS) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Charging time | 4 h |
| Runtime | 190 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 25000 Pa |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||