Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
UPS ERA PLUS 1600VA, 12V 11Ah battery, It has 1 fixed SCHUKO input cable and 2 SCHUKO outputs protected against blackout, overvoltages and undervoltages. Line Interactive Plus technology. Dimensions 10x14x28 cm, weight 5.5 kg. Equipped with On-Off button with integrated multifunction LED with audible alarm for signaling the operating status and USB interface for controlling UPS continuity and programming on / off via the free tecnomanager win / mac software. Designed to protect PC Office, DVR for video surveillance, ADSL-Fiber Modem / router, Cash Register. Totally silent.
| Tootja | TECNOWARE |
| Tootekood | FGCERAPL1602SCH |
| EAN | 8026475175816 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tecnoware.com/en-US/Dettaglio/Articolo/56 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 40 dB |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Compact |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 5 kg |
| Brutokaal | 5.35 kg |
| Laius | 101 mm |
| Sügavus | 279 mm |
| Kõrgus | 142 mm |
| Toote kaal | 5000 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.01346 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.347 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 22 cm |
| Transpordipakendi laius | 18 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 34 cm |
| Muud andmed | |
| USB port type | USB Type-B |
| Input operation voltage (min) | 172.5 V |
| AC outlet types | Type F |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Waveform | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Jah |
| Output voltage regulation | 5 % |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| CnCode | 85044095 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01312 cubm |
| Product Net Weight | 5 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.57 kg |
| Summary | Tecnoware Era Plus 1600. UPS topology: Line-Interactive, Output power capacity: 1.6 kVA, Output power: 1120 W. AC outlet types: Type F, AC outlets quantity: 2 AC outlet(s), USB port type: USB Type-B. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Typical backup time at full load: 10 min. Form factor: Compact, Product colour: Black, International Protection (IP) code: IP20. Certification: CE |
| Product colour | Black |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| LED indicators | Jah |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Certification | CE |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Operating altitude | 0 - 300 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output power | 1120 W |
| Output power capacity | 1.6 kVA |
| Output power capacity, VA | 1600 VA |
| Output power capacity, W | 1200 Watts |
| Package depth | 340 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package width | 180 mm |
| Phase | 1phase |
| Power factor | 0.7 |
| Response Time | 2 ms |
| Topology | LineInteractive |
| Typical backup time at full load | 10 min |
| Wave form type | Sinewave |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||