Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The JetFlash 700/730 supports USB 3.1 Gen 1 standard, making it much easier to get access to your rich digital content. With a combination of speed and beauty, the JetFlash 700/730 is a perfect entry-level USB 3.1 Gen 1 peripheral for those who demand stylish aesthetics with leading technology.
Sleek and glossy on your fingertips
Transcend's JetFlash 700/730 comes in sleek piano-black. Being stylish and speedy, the JetFlash 700 is perfect for those fashion-minded!
Up to 128GB capacity
Transcend's JetFlash 700/730 come in up to 128GB capacious storage, allowing you to store as many files as you wish!
| Tootja | TRANSCEND |
| Tootekood | TS128GJF730 |
| EAN | 760557831846 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | 730 |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | White |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 128 GB |
| Mälumaht | 128GB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 18.6 mm |
| Sügavus | 61.5 mm |
| Kõrgus | 8.7 mm |
| Netokaal | 0.009 kg |
| Toote kaal | 8.5 g |
| Brutokaal | 0.017 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.00013 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 1 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 13 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.017 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| Flash drive series | JetFlash |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| CnCode | 85235110 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00013 cubm |
| Product Net Weight | 0.009 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.017 kg |
| Summary | Transcend JetFlash 730 128GB. Capacity: 128 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Form factor: Cap. Weight: 8.5 g. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Tootja koduleht | https://uk.transcend-info.com/Products/No-312 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 61.5 mm x 18.6 mm x 8.7 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS 9.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8 |
| Certification | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Device interface | USB Type-A |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
