Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes Powershred P-30C. Purustamise tüüp: Risti lõiked, Töötamislaius: 22 cm, Purustamise suurus: 4 x 34 mm. Laius: 329 mm, Sügavus: 189 mm, Kõrgus: 369 mm. Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 2 tk
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 6008101 |
| EAN | 043859741298 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/row/en/products/pages/product-details.aspx?prod=FT-6008101# |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 15 l |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| CD-de purustamine | Ei |
| Purustamise tüüp | Risti lõiked |
| Töötamislaius | 22 cm |
| Kirjaklambrite purustamine | Jah |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Korvi mahutavus | 458 lehte |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Ohutustase | P-4 |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 4 x 34 mm |
| Purustamismaht | 6 lehte |
| Sisuaken | Jah |
| Funktsioonid | |
| Kinnikiilumisvastane mehhanism | Ei |
| Käidutsükkel | 3 min |
| Turvalisuse tase (paber) | P-4 |
| Security level (paper) | P-4 |
| Mudeli originaalnimi | P-30C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84729080 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Tsüklite arv | 3 min |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 3,7 kg |
| Laius | 329 mm |
| Laius | 329 mm |
| Sügavus | 189 mm |
| Kõrgus | 369 mm |
| Sügavus | 189 mm |
| Kõrgus | 369 mm |
| Toote kaal | 3700 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi laius ( mm ) | 332 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 367 mm |
| Pakendi kaal | 4,3 kg |
| Pakendi pikkus ( mm ) | 192 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.33 |
| Paper shredding | Jah |
| Shredding CDs | Ei |
| Credit cards shredding | Jah |
| Shredding paper clips | Jah |
| Shredding staples | Jah |
| Shredding size | 4 x 34 mm |
| Working width | 220 mm |
| Shredding type | Cross shredding |
| Shredding capacity | 6 sheets |
| Basket capacity | 458 sheets |
| Unit Box Length | 0.365 |
| Unit Calculated Weight | 4.4 kg |
| Anti-jam mechanism | Ei |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Product colour | Black |
| Summary | Fellowes Powershred P-30C. Shredding type: Cross shredding, Working width: 22 cm, Shredding size: 4 x 34 mm. Width: 329 mm, Depth: 189 mm, Height: 369 mm. Products per master (outer) case: 2 pc(s) |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Unit Calculated Volume | 0.02586 cubm |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Control type | Buttons |
| Viewing window | Jah |
| Basket volume | 15 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||