Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes M-7Cm. Purustamise tüüp: Particle-cut tüüpi purustaja, Purustamise suurus: 4 x 35 mm, Korvi suurus: 13 l. Laius: 320,7 mm, Sügavus: 185,7 mm, Kõrgus: 387,4 mm. Pakendi laius: 350,8 mm, Pakendi sügavus: 209,6 mm, Pakendi kõrgus: 368,3 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 4701801 |
| EAN | 043859728510 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 13 l |
| Toote värv | Must |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| CD-de purustamine | Ei |
| Purustamise kiirus | 3700 mm/min |
| Purustamise tüüp | Particle-cut tüüpi purustaja |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Ohutustase | P-4 |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 4 x 35 mm |
| Funktsioonid | |
| Sisenemislaius | 23 cm |
| Pull-out bin | Jah |
| Väljatõmmatav prügikast | Jah |
| Käidutsükkel | 5 min |
| Security level (paper) | P-4 |
| Turvalisuse tase (paber) | P-4 |
| Mudeli originaalnimi | M-7CM |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84729080 |
| Muud funktsioonid | |
| Tsüklite arv | 5 min |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 3,9 kg |
| Laius | 320,7 mm |
| Laius | 320.7 mm |
| Sügavus | 185.7 mm |
| Kõrgus | 387.4 mm |
| Sügavus | 185,7 mm |
| Kõrgus | 387,4 mm |
| Toote kaal | 3900 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 209,6 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 350,8 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 368,3 mm |
| Pakendi kaal | 5,22 kg |
| Pakendi pikkus ( mm ) | 209,6 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.37 |
| Paper shredding | Jah |
| Shredding CDs | Ei |
| Credit cards shredding | Jah |
| Shredding staples | Jah |
| Shredding speed | 3700 mm/min |
| Shredding size | 4 x 35 mm |
| Shredding type | Particle-cut shredding |
| Entry width | 230 mm |
| Unit Box Length | 0.355 |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.03212 cubm |
| Product colour | Black |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Summary | Fellowes M-7Cm. Shredding type: Particle-cut shredding, Shredding size: 4 x 35 mm, Basket volume: 13 L. Width: 320.7 mm, Depth: 185.7 mm, Height: 387.4 mm. Package width: 350.8 mm, Package depth: 209.6 mm, Package height: 368.3 mm |
| Unit Calculated Weight | 4.65 kg |
| Basket volume | 13 L |
| Package depth | 209.6 mm |
| Package height | 368.3 mm |
| Package weight | 5220 g |
| Package width | 350.8 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||