Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes Powershred 6M. Purustamise tüüp: Micro-cut tüüpi purustaja, Purustamise suurus: 4 x 12 mm, Korvi suurus: 13 l. Laius: 374,7 mm, Sügavus: 171,5 mm, Kõrgus: 314,3 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 4631101 |
| EAN | 043859743568 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/row/en/products/pages/product-details.aspx?prod=FT-4631101&cat=BUSINESS-MACHINES&subcat=SHREDDERS&tercat=PERSONAL-SHREDDERS# |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 13 l |
| Toote värv | Must |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| CD-de purustamine | Ei |
| Purustamise tüüp | Micro-cut tüüpi purustaja |
| Kirjaklambrite purustamine | Jah |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Ohutustase | P-4 |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 4 x 12 mm |
| Rullikrattad | Jah |
| Sisuaken | Jah |
| Turvalukustus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Käidutsükkel | 5 min |
| Security level (paper) | P-4 |
| Turvalisuse tase (paber) | P-4 |
| Mudeli originaalnimi | 6M |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84729080 |
| Muud funktsioonid | |
| Tsüklite arv | 5 min |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Toote kaal | 3,54 kg |
| Laius | 374,7 mm |
| Laius | 374.7 mm |
| Sügavus | 171.5 mm |
| Kõrgus | 314.3 mm |
| Sügavus | 171,5 mm |
| Kõrgus | 314,3 mm |
| Toote kaal | 3540 g |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Safety lock | Jah |
| Paper shredding | Jah |
| Shredding CDs | Ei |
| Credit cards shredding | Jah |
| Castor wheels | Jah |
| Shredding paper clips | Jah |
| Shredding staples | Jah |
| Shredding size | 4 x 12 mm |
| Shredding type | Micro-cut shredding |
| Unit Box Length | 0.35 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.02971 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.39 kg |
| Summary | Fellowes Powershred 6M. Shredding type: Micro-cut shredding, Shredding size: 4 x 12 mm, Basket volume: 13 L. Width: 374.7 mm, Depth: 171.5 mm, Height: 314.3 mm |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Viewing window | Jah |
| Basket volume | 13 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||