Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 87.76 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Powershred 485i strip-cut shredder is a premium 100% Jam Proof machine, designed for commercial use in large offices, ideal for placing in copy areas and utility rooms to ensure a shredding best practice can be rolled out throughout the business and all information can be disposed of safely. This shredding machine shreds paper into 5.8mm strips (Security Level P-2) as well as shredding staples, paper clips, credit cards and CD/DVD's too, with a flap for CD/DVD's. The continuous duty motor means that the machine can be used at any given time, regardless of how many people have used it beforehand, perfect for high volume shredding. The advanced 100% Jam Proof System eliminates paper jams and powers through tough jobs, so along with the 40 sheet capacity and 405mm paper entry, you can be sure that the shredding process will be productive and fast. It's Sleep Mode feature will cause the machine to shut off after 2 minutes of inactivity. The large 132 litre pull out bin means you will have to empty the paper waste less frequently saving valuable time. Fellowes shredders are built to last with solid steel cutters, a powerful motor and parts that are engineered to outperform our competitors.
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 4699501 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/row/en/Products/Pages/product-details.aspx?prod=FT-4699501&cat=SHREDDERS&subcat=COMMERCIAL_SHREDDERS&tercat= |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 142 l |
| Toote värv | Black / Silver |
| Toote värv | Must |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Automaatne peatumine kinnikiilumise korral | Jah |
| Automaatne sisse-/väljalülitamine | Jah |
| CD-de purustamine | Jah |
| Purustamise kiirus | 4000 mm/min |
| Purustamise tüüp | Riba tüüpi purustaja |
| Töötamislaius | 40,7 cm |
| Kirjaklambrite purustamine | Jah |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Ohutustase | 2 |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 5.8 mm |
| Purustamismaht | 40 lehte |
| Tagasikäik | Jah |
| Funktsioonid | |
| Security level (paper) | 2 |
| Mudeli originaalnimi | 485i Strip-Cut |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 73,5 kg |
| Netokaal | 23 kg |
| Brutokaal | 71 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 635x508x965mm |
| Toote kaal | 73500 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 636 x 509 x 953 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.5387 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 71 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 77 cm |
| Transpordipakendi laius | 66 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 106 cm |
| Muud andmed | |
| Paper clips | Jah |
| Paper shredding | Jah |
| Shredding CDs | Jah |
| Credit cards shredding | Jah |
| Reverse | Jah |
| Shredding paper clips | Jah |
| Shredding staples | Jah |
| Shredding speed | 4000 mm/min |
| Automatic on/off control | Jah |
| Shredding size | 5.8 mm |
| Working width | 407 mm |
| Shredding type | Strip shredding |
| Shredding capacity | 40 sheets |
| Entry width | 400 mm |
| Shred width | 34 |
| Waste collection capacity | 142 l |
| Security levels | P-2, T-2 |
| Unit Box Height | 0.77 |
| Unit Box Length | 1.06 |
| Unit Box Width | 0.66 |
| CnCode | 84719000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.5387 cubm |
| Product Net Weight | 23 kg |
| Unit Calculated Weight | 71 kg |
| Summary | Fellowes Powershred 485i Strip-Cut Shredder. Shredding type: Strip shredding, Working width: 40.7 cm, Shredding size: 5.8 mm. Weight: 73.5 kg. Dimensions (WxDxH): 636 x 509 x 953 mm |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Autostop on jamming | Jah |
| Basket volume | 142 L |
| Can Shred | CDs/DVDs/Credit cards/Paper clips/Staples |
| Speed | 20 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||