Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Super Speed USB stick in elegant aluminium design
The Ultra Line made of aluminium can not only score with its interesting, hexagonal housing, but also with particularly high transmission rates.
Thanks to USB 3.2 Gen 1x1, the stick achieves data transfer rates of up to 70 MB/s.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3531492 |
| EAN | 4034303028658 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | Ultra Line |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 256 GB |
| Mälumaht | 256GB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Netokaal | 0.006 kg |
| Toote kaal | 6 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001575 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Password protection | Ei |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 7/8/8.1/10, Mac OS 10.x. |
| Mac compatibility | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra Line |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| CnCode | 85235110 |
| Units per Shipping Box | 96 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001231 cubm |
| Product Net Weight | 0.006 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.024 kg |
| Summary | Intenso Ultra Line. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Form factor: Cap. Weight: 6 g. Product colour: Silver |
| Product colour | Silver |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/usb-sticks/ultra-line |
| Mõõtmed (l x s x k) | 17 x 59 x 7 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8/Windows 8.1 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Aluminium |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
