Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.56 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Seagate IronWolf ST10000VN000. Kõvakettamaht: 10 TB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM, Mäluseadme puhvri suurus: 256 MB, Kõvaketta suurus: 3.5", Liides: Jada ATA III
| Tootja | SEAGATE |
| Tootekood | ST10000VN000 |
| EAN | 8719706022859 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Komponent | PC |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Tootja koduleht | https://www.seagate.com/gb/en/support/internal-hard-drives/nas-drives/ironwolf/ |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 10000 GB |
| Liides | Serial ATA III |
| .: Võimsus :. | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 101.85 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 690 g |
| Toote kaal | 690 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.001623 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Start-up current | 1.8 A |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Error Recovery Control (ERC) | Jah |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Rotational Vibration (RV) andurid | Jah |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.03 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Weight | 0.75 kg |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Summary | Seagate IronWolf ST10000VN000. HDD capacity: 10 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 256 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD size | 3.5 " |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Seadme tüüp | HDD |
| 24/7 töö | Jah |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Müratase (tühirežiimis) | 28 dB |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Jah |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| 24/7 operation | Jah |
| Component for | PC |
| Start/stop-tsüklid | 600000 |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta suurus | 3.5" |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Käivitusvool | 1,8 A |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Tüüp | HDD |
| HDD Family name | IronWolf |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Noise level (idle) | 28 dB |
| Non-operating shock | 300 G |
| Operating shock | 70 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||