Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Lindy 35211. Pistmik 1: Toslink, Konnektor 1 sugu: Meessoost, Konnektor 2 sugu: Meessoost, Kaabli pikkus: 1 m, Toote värv: Must
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 35211 |
| EAN | 4002888352116 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.lindy-international.com/TosLink-SPDIF-Digital-Optical-Cable-1m.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=35211&ci=80 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | Toslink |
| Funktsioonid | |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85189000 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 1 m |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.018 kg |
| Product Net Weight | 0.015 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001657 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Connectors | optical SPDIF |
| Optical S/PDIF | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
