Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
DH-PFS3009-8ET-96 is an 8-port fast ethernet switch, which supports 250 meters long distance PoE transmission. It provides 8*10/100Mbps PoE ports and 1*100 Mbps uplink port. The product is equipped with two transmission modes (Default/Extend), which are controlled by DIP switch.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-PFS3009-8ET1GT-96-V2 |
| EAN | 6923172523242 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/productDetail/12971 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| PoE ports | 8 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.47 kg |
| Brutokaal | 1.25 kg |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 190 mm × 100 mm × 30 mm |
| Toote kaal | 480 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005184 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.253 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 24 cm |
| Transpordipakendi laius | 8 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 27 cm |
| Muud andmed | |
| PoE power budget | 96 Watts |
| Rack mounting | Ei |
| Networking standards | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Switch layer | L2 |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Flow control support | Jah |
| DC input voltage | 48 - 57 V |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.005184 cubm |
| Product Net Weight | 0.47 kg |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| MAC address auto-aging supported | Jah |
| Product colour | Black |
| Unit Calculated Weight | 1.25 kg |
| Summary | Dahua Technology PFS3009-8ET-96. Switch type: Unmanaged, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 1.8 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. DC input voltage: 48 - 57 V. Power over Ethernet (PoE) |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 1.34 Mpps |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 0.768 MB |
| Primary port count | 9 |
| Rack | Jah |
| Stackable | Ei |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1.8 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 96 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||