Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Device is a layer-2 commercial switch. It has a high-performance switching engine and a large buffer memory to ensure smooth video stream transmission. With a full-metal and fanless design, the Device
features great heat dissipation capability on the shell surface. The Device is an unmanaged switch, so it does not need to be configured through web interface, which simplifies installation
Robust Design
Built to last, the architecture of the switch makes it highly reliable, operating with high-efficiency non-stop.
Plug and Play
Hassle-free, it does not require any configuration. Simply use after it is powered on.
Optimized Performance
All ports can transmit streams at high speeds without delay.
Easy Installation
Both desktop and wall mount installation are supported, making it suitable for a wide variety of scenarios.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-PFS3008-8GT-V2 |
| EAN | 6923172582065 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Transmission/Access-Switches/Metal/PFS3008-8GT |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 1 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 8 |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3az | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | PFS3008-8GT-V2 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.285 kg |
| Brutokaal | 0.306 kg |
| Laius | 56 mm |
| Sügavus | 133.5 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 150 mm × 70 mm × 22.6 mm |
| Toote kaal | 230 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001193 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.306 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 5.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.5 cm |
| Muud andmed | |
| Rack mounting | Ei |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Switch layer | L2 |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| DC input voltage | 5 V |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/100BASE-T/10BASE-T |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001193 cubm |
| Product Net Weight | 0.285 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.306 kg |
| Product colour | Black |
| Summary | Dahua Technology Access 8-Port Unmanaged Gigabit Switch. Switch type: Unmanaged, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 16 Gbit/s. DC input voltage: 5 V. Power connector: DC-in jack |
| LED indicators | Jah |
| Forwarding rate | 11.904 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 2000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 5051758.14 h |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 153 mm |
| Package weight | 350 g |
| Package width | 55 mm |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Power Connector | DC-in jack |
| Primary port count | 8 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||