Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Lindy 41670. Kaabli pikkus: 0,5 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Pistmikukontaktide kate: Kuld, 3D-ühilduvus, Toote värv: Must
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 41670 |
| EAN | 4002888416702 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lindy.co.uk/cables-adapters-c1/audio-video-c107/0-5m-cromo-slim-high-speed-hdmi-cable-with-ethernet-p7220 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Ekraan :. | |
| 3D-ühilduvus | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli pikkus | 0.5 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Funktsioonid | |
| Connector gender | Male/Male |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud andmed | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Product colour | Black |
| Summary | Lindy 0.5m CROMO Slim High Speed HDMI Cable with Ethernet. Cable length: 0.5 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector contacts plating: Gold, 3D, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Volume | 4.5E-05 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| 3D | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
