Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
All The Colors,
All The Time
3MP Outdoor Full-Color Bullet Network Camera
Clarity and Colors, All in One
Monitor 24-hour clear and colorful details even in pitch dark night. VIGI Full-Color camera provides maximum 3MP resolutions and ensures colorful monitoring with its large-aperture lens, high-sensitivity sensor, and attached supplemental lights.
Human & Vehicle Classification
Integrated AI chips support advanced algorithms to distinguish humans and vehicles from other objects. You can flexibly customize alarm rules to match your monitoring needs and receive more accurate event notifications.
We keep an eye on your business.
Smart Detection
Backed by AI algorithms, the VIGI camera offers more smart detection. You will receive notifications when someone crosses a boundary, enters an area you've set, obstructs the camera, or removes/abandons objects.
No more silent surveillance.
Built-In Microphone
The VIGI camera features a built-in microphone to record anything going on within a 15-ft radius of the camera. This gives you more detailed monitoring for greater peace of mind.
Never miss a detail.
SmartVid-Smart Video Enhancement
VIGI’s professional technologies process videos to greatly improve their quality that is vital to your monitoring, including Smart IR, WDR, 3D DNR, and Night Vision.
More compression. More savings. Same quality.
Without using any extra bandwidth, your cameras transmit compressed crystal-clear video to save disk space, ease network loads, and reduce monitoring costs without sacrificing image quality.
Outdoor PoE Connection, Simple Wiring
Just connect your camera via an RJ45 cable, then power supply and data transmission are all settled. Waterproof hardware protect stable performance in outdoor scenarios.
Flexible Management
Take full control over your security via four management methods: the web UI, NVR UI, VIGI app, and VIGI Security Manger.
Flexible Installation
Find the perfect vantage point by simply securing your camera to ceiling, pole or wall.
One system. Full security.
Run your business with peace of mind.
The VIGI professional surveillance system by TP-Link is dedicated to protecting the business you’ve worked hard to build — whenever, wherever. Our outstanding functions, reliable quality guarantees, and simplified installation work together to ensure your business stays safe and sound.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | VIGIC330(6MM) |
| EAN | 4895252501797 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/my/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c330/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Päeva-/öörežiim | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Kuul (kuju) |
| Kujutegur | Bullet |
| Toote värv | White |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein/post |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| .: Mälu :. | |
| Sisseehitatud kõvaketas | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 320 x 240, 2048 x 1280, 2304 x 1296, 352 x 288, 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| .: Audio :. | |
| Müravähendus | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 30.2 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 30.2° |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Heledus, Kontrast, Peegel, Teravus, Värviküllastus |
| Tagantvalgustuse kompenseerimine | Jah |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool), Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-väljundpinge | 12 |
| Elektritarbimine (max) | 5,4 W |
| Turvalisus | |
| Parooli lähtestamine e-posti teel | Jah |
| Inimeste ja sõidukite eraldusvõime | Jah |
| Peegelrežiim | Jah |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| HTTPS-krüpteerimine | Jah |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Video liikumisandur | Jah |
| Pildisensor | |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Videopakkimise formaadid | H.265+, H.264, H.264+, H.265 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 64 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 55.1 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 64° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 55.1° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 4 mm |
| Objektiivi läbimõõt | 6 mm |
| Maksimaalne apertuuri suurus | 1,6 |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | Jah |
| Öönägemise kaugus | 30 m |
| LED-i tüüp | IR |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12V DC ± 5%, 5.5mm Coaxial Power Plug; PoE (802.3af/at, class 0) |
| Voolutarve | 5.4 Watts |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Toetatud võrguprotokollid | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Pildi kvaliteet | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksleid kokku | 3 MP |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Video | |
| Video voogesitus | Jah |
| Müravähenduse tehnoloogia | 3D müra vähendamine |
| Digitaalne lai dünaamiline vahemik (DWDR) | Jah |
| Nutikas IR | Jah |
| Esiletõstmise kompensatsioon (HLC) | Jah |
| Privaatsuse kaitse | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 78 mm |
| Netokaal | 0.26 kg |
| Brutokaal | 0.44 kg |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 174 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 174 × 78 × 70 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 174 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Tarvikud kaasa arvatud | Quick Start Guide; Waterproof Cable Attachments; Mounting Accessories |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00273 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.44 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 13 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 21 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE/BSMI/VCCI/ONVIF |
| Muud andmed | |
| Password protection | Jah |
| Placement supported | Outdoor |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Number of cameras | 1 |
| IP address filtering | Jah |
| Night vision | Jah |
| Image quality adjustment | Brightness/Contrast/Mirror/Saturation/Sharpness |
| Progressive scan | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| LED type | IR |
| HTTPS encryption | Jah |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00273 cubm |
| Product Net Weight | 0.26 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.44 kg |
| Summary | TP-Link VIGI C330(6MM). Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wired. Mounting type: Ceiling/Wall/Pole, Product colour: White, Form factor: Bullet. Lens viewing angle, horizontal: 55.1°, Lens viewing angle, vertical: 30.2°, Lens viewing angle, diagonal: 64°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Lens diameter: 6 mm, Fixed focal length: 4 mm |
| Product colour | White |
| Back Light Compensation (BLC) | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Highlight Compensation (HLC) | Jah |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Privacy masking | Jah |
| Smart IR | Jah |
| Mirror | Jah |
| Password reset via email | Jah |
| Human and vehicle targets classification | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Noise reduction | Jah |
| Power source type | DC,PoE |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720)/1920 x 1080 (HD 1080)/2048 x 1280/2304 x 1296/320 x 240/352 x 288/640 x 480 (VGA)/704 x 576 |
| Video compression formats | H.264/H.264+/H.265/H.265+ |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Bullet |
| Certification | CE/BSMI/VCCI/ONVIF |
| Connectivity Technology | Wired |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Focal Length | 6mm |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Lens diameter | 6 mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/Outdoor |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating temperature range | -30–60 °C |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Pixel Resolution | 3 Mega Pixel |
| Power Options | 12V/PoE |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” Progressive Scan CMOS |
| Total megapixels | 3 MP |
| Video streaming | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||